Wróżka miała oczyścić karmę, wyczyściła kieszenie

2015-09-16 20:38:11 (ost. akt: 2015-09-16 17:29:15)

Autor zdjęcia: News Channel "24"/x-news

Podziel się:

Kijów, Ukraina. Wróżka-oszustka okradła trzy mieszkanki Kijowa. Internet, gazety i tablice ogłoszeń pękają w szwach od ofert wróżek, które obiecują oczyścić karmę i zakląć kochanków. Najprawdopodobniej zatem kobiety te nie są jedynymi ofiarami wyłudzeń. Tym czasem takie usługi nie należą do najtańszych.

- Jedna sesja obejmuje diagnostykę, konsultacje, poprawę sytuacji i kosztuje 150 dolarów. Trwa 2 godziny. Zapisy są na tydzień, 10 dni przed spotkaniem. Mam dużo klientów i nie dałabym rady przyjmować na bieżąco. Przyjeżdżają do mnie nie tylko z Ukrainy, ale również z zagranicy - zachwala swoje usługi wróżka Natalia.

Swojej wizyty u wróżki na pewno nie zapomną okradzione kobiety. Ta też miała na imię Natalia. Ale dziś jej telefon milczy. Zniknęła razem z pieniędzmi - ponad 300 tys. dolarów.

- Powiedziała mi, że powinnam przynieść do niej wszystkie pieniądze, które mam w domu. Wszystko do ostatniego grosza. Jeśli zostawię chociaż jedną monetę, to nie zrealizuję swojego marzenia - kupna mieszkania. Albo mieszkanie będzie pełne łez - wszyscy będą chorować i umierać przedwcześnie - wspomina kobieta, która została oszukana.

- Obecny szacunek wskazuje, że kwota kradzieży wynosi 320 tys. dolarów. Ale mamy uzasadnione podstawy by przypuszczać, że ofiar oszustwa jest o wiele więcej - mówi Igor Prichodźko, straszy śledczy kijowskiej milicji.

Kijowska wróżka jest wciąż poszukiwana. Grozi jej do 12 lat więzienia.


źródło: News Channel "24"/x-news

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olka #1910742 | 82.145.*.* 19 sty 2016 19:29

    Osobiście najczęściej korzystam ze strony ezowymiar.pl mam tam kilka wróżek (Irmina, Sigita, Arwena) do których dzwonię w razie problemów i które zawsze są w stanie mi pomóc.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz