Opozycja o wystąpieniu premier: W Beatę Szydło wstąpił diabeł

2016-05-20 18:36:43 (ost. akt: 2016-05-20 18:38:08)

Podziel się:

Premier Beata Szydło, przedstawiając informację rządu ws. komunikatu Komisji Europejskiej o sytuacji w Polsce, wytknęła opozycji, że ta - jej zdaniem - zapomniała o tym, iż Polska jest suwerennym krajem. Posłowie opozycji zgodnie podkreślają, że są zdziwieni wypowiedzią premier.

- Mam takie podsumowanie wystąpienia premier Szydło: diabeł przebrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Tak chyba wyglądało wystąpienie pani premier - skomentował poseł Platformy Obywatelskiej, Cezary Tomczyk. Dodał, że wszystko co mówią przedstawiciele partii rządzącej okazuje się wielkim kłamstwem.
W podobnym tonie wypowiedział się przedstawiciel Polskiego Stronnictwa Ludowego. - Nie spodziewałem się takiego wystąpienia, w kontekście tego, co dawało nadzieję na nić porozumienia, myślę o spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Nie spodziewałem się tak ostrego, totalnego ataku w kierunku opozycji - mówił poseł PSL, Eugeniusz Kłopotek. - Pani premier, co za diabeł w panią wstąpił? - pytał retorycznie.

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB