"Jego ciało wyginało się w łuk". 14-miesięczny chłopiec po zażyciu ecstazy przebywa w szpitalu w Legnicy

2018-01-30 13:04:46 (ost. akt: 2018-01-30 13:06:55)

Autor zdjęcia: TVN24/x-news

Podziel się:

Legnica (woj. dolnośląskie). Życiu 14-miesięcznego dziecka, które połknęło tabletkę ecstazy, nie zagraża już niebezpieczeństwo. Chłopiec przebywa w szpitalu w Legnicy.

Kierownik dyspozytorni legnickiego szpitala, Paweł Halik powiedział, że dziecko w chwili przywiezienia do szpitala było nieprzytomne. — Wykazywał objawy neurologiczne. Jego ciało wyginało się w łuk — powiedział Halik. Dodał, że życiu chłopca zagrażało niebezpieczeństwo.

Po zgłoszeniu zatrucia, rodzice z dzieckiem ruszyli samochodem do szpitala. Napotkali karetkę i dając sygnały świetlne, zajechali jej drogę. Ratownicy domyślili się, że rodzice wyjechali na przeciw zespołowi medycznemu. — Skrócili czas ratowania życia dziecka. Zachowali się bardzo przytomnie w całej tej sytuacji — powiedziała Joanna Bronowicka zastępca dyrektora pogotowia w Legnicy.

Badania toksykologiczne potwierdziły obecność substancji psychoaktywnej we krwi 14-miesięcznego chłopca.

Policja, aby ustalić jak doszło do zażycia narkotyku i skąd pochodził, zatrzymała 20-letnia matkę chłopca, 20-letniego ojca i 22-letnia ciotkę dziecka. To w jej torebce chłopiec miał znaleźć tabletkę ecstazy, która została 22-latce po imprezie.

Źródło: TVN24/x-news


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. jask #2435304 | 195.136.*.* 7 lut 2018 10:30

  "rodzice zachowali sie przytomnie i odpowiedzialnie"cytuję /panią z nagrania video, a narkotyki to dziecko pewnie dostało na wyprawkę w szpitalu, odpowiedzialnosc jak cholera

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. sebek #2435280 | 195.136.*.* 7 lut 2018 10:06

   idioci, wiecej ćpania, to sie robi takie normalne, .... a małe dziecko cóż, zrobią drugie, bezuczuciowe i bezmyślne zachowania, są dojrzali na sex, ale na dzieci, nie? zrobic dziecko, co weekend impreza, i tak o 50 tki, jak dziecko wyrosnie, jakby chomika mieli, albo kota, nakarmic, i tyle, a o uczuciach nie ma mowy, tylko fotki na fb, jak to fajnie miec dziecko, a ksiazke znim poczytac, porozmawiac

   ! - + odpowiedz na ten komentarz