Na przedsiębiorców z Warmii i Mazur czeka 100 milionów złotych — niedługo ruszy nabór wniosków

2018-02-01 16:36:30 (ost. akt: 2018-02-01 20:53:30)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

Przedsiębiorcy, którzy chcą znaleźć klientów poza Polską, mogą liczyć na wsparcie unijne. Pod koniec lutego rusza nabór wniosków z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Rozdzieleniem funduszy zajmie się Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

O dofinansowania mogą się starać mikroprzedsiębiorcy oraz mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terytorium Polski
Wschodniej, tj. na obszarze województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego, potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru, dokonanym nie później niż 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o dofinansowanie.

Maksymalna kwota dotacji może wynieść aż 800 tysięcy złotych. Na co można ją przeznaczyć? M.in. na koszty usług doradczych obejmujących przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją działalności, zakup oprogramowania niezbędnego do automatyzacji procesów biznesowych, a także na udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych.

Nabór wniosków rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 29 marca 2018 roku.
Więcej informacji na temat dofinansowań można znaleźć na
stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB