Koniec poszukiwań niemieckiego piosenkarza. Wypadł za burtę podczas rejsu po Atlantyku

2018-09-11 18:38:15 (ost. akt: 2018-09-11 18:31:47)

Podziel się:

Halifax, Kanada. Kanadyjska straż przybrzeżna zakończyła poszukiwania niemieckiego piosenkarza, aktora i celebryty Daniela Kueblboecka. Mężczyzna wypadł za burtę podczas rejsu przez Atlantyk.

Przez 80 godzin cztery statki straży przybrzeżnej oraz dwa samoloty przeczesały ponad 1200 morskich mil kwadratowych. Poszukiwania zakończono z uwagi na małe szansę na przeżycie celebryty w zimnych wodach Atlantyku.

33-letni mężczyzna zaginał w niedzielę 9 września. Znajdował się na wycieczkowcu płynącym z Hamburga do Nowego Jorku. W pewnym momencie znalazł się za burtą. Tabloid "Bild" dotarł do świadka, który twierdzi, że widział, jak ktoś skakał do wody z pokładu numer pięć.

W ostatnich tygodniach Daniel Kueblboeck założył na Instagramie konto "rosa_luxem", gdzie przedstawił się jako "artysta, aktorka, transseksualista". Zamieścił kilka fotografii, na których pozuje w kobiecych ubraniach i pisze o swojej "transformacji" w kobietę. Według pasażerów wycieczkowca, także podczas rejsu celebryta miał przez cały czas nosić kobiece ubrania.

Daniel Kueblboeck zyskał popularność i status celebryty w 2002 roku dzięki występom w telewizyjnym show muzycznym. Jego sława potem przygasła, ale w ostatnich latach próbował rozwijać swą karierę muzyczną. W 2014 roku z utworem "Bądź mężczyzną" kandydował do startu w konkursie Eurowizji, jednak się nie zakwalifikował.źródło: DE RTL TV/x-news

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB