Strzelanina w Hanau w Niemczech. Nie żyje 11 osób

2020-02-20 08:42:42 (ost. akt: 2020-02-20 12:03:19)

Autor zdjęcia: Pixabay

Podziel się:

Dziewięć osób zginęło w atakach do których doszło w środę późnym wieczorem w Hanau w Niemczech - informuje polsatnews.pl. Co najmniej sześć jest poważnie rannych. W czwartek rano funkcjonariusze znaleźli zwłoki rzekomego zamachowca. W tym samym mieszkaniu funkcjonariusze odkryli też ciało innej osoby.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pierwszy atak na bar miał miejsce około godziny 22. Zamachowiec zastrzelił tam trzy osoby. Drugi atak miał miejsce kilkanaście minut później, w barze oddalonym o 2,5 km, w dzielnicy Kesselstadt. Tutaj zamachowiec (lub zamachowcy) zastrzelili pięć osób i pięć ranili.

Funkcjonariusze nie podali do publicznej wiadomości nazwisk ofiar ani ich przynależności etnicznej. W czwartek rano potwierdzili natomiast, że mężczyzna podejrzany o dokonanie ataków znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Hanau.

źródło: polsatnews.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. abcd #2873370 | 83.29.*.* 21 lut 2020 19:31

  Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Nick #2872533 | 37.201.*.* 20 lut 2020 14:47

   W cale sie nie dziwie ze do tego doszlo. Zabijaja chrzescijan w islamskich krajach, to czlowiek nie wytrzymal i to samo zrobil. Podziekujmy za to merkel.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)