Portal Warmii i Mazur WM.PL

2006-08-31 00:00:00

Wystartowaliśmy w 2002 roku, przekazując mieszkańcom Warmii i Mazur zasoby aktualnych informacji pochodzących z Gazety Olsztyńskiej i tygodników regionalnych. Wkrótce po tym, bazę informacyjną rozszerzaliśmy o ogłoszenia drobne, informacje z większych miast regionu Warmii i Mazur, mapę regionu, pogodę itp. Uruchomiliśmy też forum regionalne, cieszące się dużą popularnością wśród naszych internautów. W ciągu kilku lat portal zmieniał swój wygląd, a zespół nasz pracował wciąż nad nowymi funkcjonalnościami, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić wm.pl.

W 2006 roku powstał drugi produkt internetowy Grupy Medialnej "Gazety Olsztyńskiej" - portal www.gazetaolsztynska.pl. To on przejął z czasem funkcję informacyjną wm.pl i stał się najbardziej wiarygodnym i najszybszym źródłem wiadomości z regionu.

Portal WM.pl stał się natomiast bramą do pozostałych, mniej newsowych treści, które pojawiają się w domenie wm.pl. Obecnie pod adresem www.wm.pl znaleźć można: - najciekawsze artykuły z miast: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Barczewo, Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Ostróda, Pisz, Szczytno i Węgorzewo

- serwisy tematyczne: Biznes i Finanse, Edukacja, Moda i Uroda, Podróże, Taniec, Zdrowie, Zwierzęta


- serwisy ogłoszeniowe: Dom, Motoryzacja i Praca


- forumW Portalu wm.pl znajdują się także oferty turystyczne obiektów noclegowo-wypoczynkowych na Warmii i Mazurach. Oferty kierują do naszego serwisu turystycznego, www.mojemazury.pl.

Serwis powstał w marcu 2009 r. Przeczytasz tam najświeższe informacje sportowe z Warmii i Mazur. Ligowe rozgrywki nie są nam obce. Plebiscyty, konkursy oraz inne zabawy czekają codziennie na internautów.

W styczniu 2006 uruchomiliśmy kolejny serwis - www.orientacja.pl. Serwis orientacja.pl publikuje informacje o najciekawszych imprezach w regionie, o tym na co warto się wybrać.Z końcem kwietnia 2009 ruszył nasz nowy produkt, stanowiący uzupełnienie dla treści znajdujących się na stronach Orientacji.pl - Kultura.wm.pl. To serwis poświęcony szeroko rozumianej kulturze - tu można znaleźć informacje o premierach teatralnych, ciekawych wystawach, koncertach muzyki poważnej i festynach. To także artykuły o ludziach kultury z naszego regionu.Serwis student.wm.pl działa od 1 lutego 2008 r., jednak początki portalu sięgają lipca 2007 r. Wtedy właśnie powstał serwis eKortowo.pl, który w ciągu kilku miesięcy funkcjonowania stał się istotnym źródłem informacji dla studentów UWM. Wychodząc naprzeciw całemu olsztyńskiemu środowisku akademickiemu, serwis eKortowo.pl przekształcił się w portal student.wm.pl.

Gazetaolsztynska.pl i wm.pl to najdynamiczniej rozwijające się portale na Warmii i Mazurach!
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.
Tagi: o portalu