Sielicka, Kędzierska - Mielczewska, Żakowska, Sądej, Waga, Jędrzejczyk, Szymańska, Szopińska, Lisewska, Grzyb, Kołodziejska

Dzhukeva, Baranowska - Quintino, Małek, Rola, Gęga, Repelewska, Kozimur, Drabik, Nestsiaruk, Migdaliowa, Nocuń, Skrzyniarz, Szarawaga

Trener
Sabina Włodek
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Piłkarki ręczne Startu Elbląg przegrały z SPR Lublin 27:34. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

27:34 Katarzyna Kołodziejska dla Startu po podaniu od Hanny Sądej.
  • 59'

26:34 Katarzyna Skrzyniarz dla SPR, chociaż ten ciągle w osłabieniu. Start znowu szybko od środka boiska wznowił grę i bramkę zdobywa Edyta Szymańska.
  • 58'

25:33 Krystyna Repelewska dla SPR. Ponownie szybko wznawia grę Start i trafia Edyta Szymańska.
  • 58'

24:32 Krystyna Repelewska dla SPR, Start od środka i akcję kończy Hanna Sądej
  • 57'

Sylwia Lisewska z rzutu karnego trafia w słupek lubelskiej bramki.
  • 57'

Dwie minuty kary dla Katarzyny Kozimur (SPR).
  • 56'

23:31 Kamila Skrzyniarz zdobywa bramkę dla SPR z rzutu karnego.
  • 55'

23:30 Krystyna Repelewska dla SPR, szybka akcja Startu i bramka Kingi Grzyb. Wznowienie gry, przejęcie piłki przez Start i ponownie trafia Kinga Grzyb.
  • 54'

21:29 Sylwia Lisewska trafia z karnego
  • 54'

20:29 w SPR ciężar zdobywania bramek w ostatnich minutach wzięła na siebie Quintino.
  • 53'

20:28 Kinga Grzyb teraz najszybsza na boisku i kończy tę kontrę celnym rzutem z linii 6 metrów.
  • 52'

19:28 ponownie Quintino z prawego skrzydła - jej trzecia bramka z rzędu dla SPR, szybka odpowiedź Startu i trafia Hanna Sądej.
  • 50'

18:27 Start w kontrataku, zakończonym przez Katarzynę Kołodziejską.
  • 50'

17:27 Quintino przejmuje piłkę w obronie i nie marnuje okazji do skutecznego kontrataku.
  • 49'

17:26 Quintino z prawego skrzydła
  • 48'

Kamila Skrzyniarz (SPR) odesłana przez sędziów na ławkę kar.
  • 47'

17:25 piłka jak po sznurku trafiła do lewoskrzydłowej SPR Małgorzaty Roli, a ta pewnie trafia do elbląskiej bramki.
  • 46'

17:24 Katarzyna Kołodziejska z prawego skrzydła zdobywa bramkę i przerywa niemoc Startu w ataku.
  • 46'

16:24 Nestsiaruk z 6 metrów zdobywa bramkę dla SPR. Ze Startu już chyba zeszło powietrze.
  • 45'

16:23 Marta Gęga dla SPR. Lublinianki skuteczniejsze w ataku w tych ostatnich minutach. Wcześniej bramkarka Startu Ewelina Kędzierska za mocno podawała do Katarzyny Kołodziejskiej, piłka opuściła boisko.
  • 42'

16:22 Dorota Małek dla SPR. A wcześniej z drugiej strony boiska w bramce SPR Ekaterina Dzhukeva broni rzut Lidii Żakowskiej. Trener Startu Antoni Parecki prosi o czas.
  • 40'

16:21 Kinga Grzyb trafia, po tym jak Start odzyskał piłkę w środku boiska po stracie. Dla SPR jednak trafia za chwilę Dorota Małek. Wciąż 5 bramek przewagi zespołu gości.
  • 39'

15:20 Joanna Drabik zdobywa bramkę dla SPR z koła.
  • 38'

15:19 Marta Gęga, rośnie prowadzenie SPR.
  • 36'

15:18 Kinga Grzyb tym razem ze środka trafia, ale szybka odpowiedź SPR i bramka Joanny Drabik.
  • 35'

14:17 rozpędzona Alejsia Migdaliowa trafia do bramki Startu, a gospodynie wciąż w osłabieniu.
  • 35'

14:16 Joanna Drabik trafia z linii 6 metrów, a już wydawało się, że nie złapie tej piłki.
  • 34'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Jędrzejczyk (Start Elbląg).
  • 34'

14:15 Edyta Szymańska po rękach Doroty Małek, ale trafia!!!!
  • 33'

13:15 Kinga Grzyb dla Startu z lewego skrzydła.
  • 32'

12:15 Marta Gęga dla SPR z drugiej linii
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 30'

Pierwszą połowę kończy trafienie Quintino w słupek elbląskiej bramki. Koniec pierwszej połowy w Elblągu, po której Start przegrywa z mistrzem Polski 12:14.
  • 30'

Ekaterina Dzhukeva w bramce SPR także rozgrywa niezłe zawody. Właśnie obroniła rzut Aleksandry Jędrzejczyk.
  • 29'

12:14 Kamila Skrzyniarz trafia do elbląskiej bramki.
  • 29'

12:13 Edyta Szymańska trafia z linii 9 metrów!!!!
  • 28'

11:13 Nestsiaruk trafia, a sędziowie już sygnalizowali grę pasywną...
  • 28'

Ewa Sielicka broni tym razem rzut Quintino z prawego skrzydła, a za chwilę broni także rzut Nestsiaruk. Sielicka show!
  • 27'

11:12 Hanna Sądej!!! A wcześniej świetnie w obronie Aleksandra Jędrzejczyk. Trener SPR Sabina Włodek prosi o czas.
  • 26'

10:12 Aleksandra Jędrzejczyk dla Startu
  • 25'

9:12 Joanna Drabik dla SPR. A wcześniej w bramce gości Ekaterina Dzhukeva broni rzut Edyty Szymańskiej i poprawkę Hanny Sądej.
  • 24'

Ewa Sielicka broni rzut Małgorzaty Roli z lewego skrzydła.
  • 23'

9:11 Hanna Sądej
  • 23'

8:11 Joanna Drabik z linii 6 metrów, nie dała się powstrzymać.
  • 23'

Kinga Grzyb nie wykorzystuje karnego, podyktowanego za faul na Aleksandrze Jędrzejczyk.
  • 21'

8:10 Valiantsina Nestsiaruk z koła dla SPR
  • 21'

8:9 Aleksandra Jędrzejczyk dla Startu
  • 20'

7:9 szybka odpowiedź SPR i Marta Gęga ponownie wpisuje się na listę strzelców
  • 19'

7:8 Joanna Waga, Start nie odpuszcza i walczy.
  • 19'

6:8 Ewa Sielicka prawie obroniła, Dorota Małek jednak podwyższa prowadzenie SPR
  • 19'

6:7 Magdalena Szopińska dla Startu z prawego skrzydła
  • 18'

Dzisiejszy mecz w Elblągu, w hali CSB, ogląda około 1000 kibiców, w tym także grupa z Lublina.
  • 17'

5:7 Małgorzata Rola po raz drugi trafia z lewego skrzydła
  • 17'

5:6 Kinga Grzyb zdobywa bramkę dla Startu po tym jak Dorota Małek zgubiła piłkę w ataku, przejęła ją Joanna Waga i podała do Kingi Grzyb.
  • 15'

Ewa Sielicka tym razem broni rzut Marty Gęgi z dystansu, ale jej koleżanki tracą piłkę w ataku.
  • 15'

4:6 Joanna Waga dla Startu
  • 14'

3:6 Małgorzata Rola z lewego skrzydła trafia do elbląskiej bramki.
  • 13'

3:5 Marta Gęga z linii 9 metrów mocnym rzutem i precyzyjnym posyła piłkę w okienko elbląskiej bramki.
  • 12'

Dwie minuty kary dla Hanny Sądej (Start Elbląg).
  • 12'

3:4 Edyta Szymańska zdobywa kontaktową bramkę dla Startu
  • 12'

Po raz drugi w tym meczu na ławkę kar odesłana Alesja Migdaliowa (SPR). Tym razem za faul na Joannie Wadze.
  • 11'

Ewa Sielicka w elbląskiej bramce broni teraz rzut Małgorzaty Roli. Świetna interwencja.
  • 10'

2:4 Dorota Małek z karnego zdobywa bramkę dla SPR
  • 9'

2:3 Katarzyna Kołodziejska nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarką po świetnym podaniu Joanna Wagi
  • 8'

1:3 Jesicca Quintino najszybsza na boisku w tej akcji i kończy kontrę SPR zdobyciem bramki.
  • 6'

1:2 Hanna Sądej trafia z koła, a wcześniej w elbląskiej bramce świetna interwencja Ewy Sielickiej, która obroniła rzut ze skrzydła Jessici Quintino.
  • 5'

0:2 Joanna Drabik przedarła się przez obronę i z 6 metrów pokonała Ewę Sielicką.
  • 4'

Druga akcja Startu niestety zakończona stratą piłki w ataku. MKS długo rozgrywa tę akcję i Marta Gęga znowu rzuca z drugiej linii, tym razem trafia w poprzeczkę. Gospodynie nie potrafią wykorzystać gry z przewagą jednej zawodniczki.
  • 3'

0:1 Marta Gęga z drugiej linii zdobywa bramkę dla MKS
  • 2'

Dwie minuty dla Alesji Migdaliowej (SPR Lublin).
  • 1'

Ewa Sielicka broni rzut Marty Gęgi po pierwszej akcji MKS Lublin
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Gospodynie w czarnych strojach, zawodniczki z Lublina w zielono-czarnych.
  • Właśnie trwa przedmeczowa prezentacja obu drużyn.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za chwilę rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg, w którym zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski SPR Lublin.
  • Naszą relację tekstową na żywo z tego spotkania rozpoczniemy w sobotę kilka minut przed godz. 18.