WM.pl
11 maja 2025, Niedziela
imieniny: Igi, Mamerta, Miry
  • 12°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Ewa Pajor z dubletem w meczu Ligi Mistrzyń UEFA. FC Barcelona pewnie pokonuje Hammarby IF 3:0 i awansuje do kolejnej fazy rozgrywek

2024-12-13 08:46:18(ost. akt: 2024-12-13 08:55:49)

Autor zdjęcia: PAP/EPA/Jonas Ekstromer

FC Barcelona kobiecej drużyny ponownie pokazała swoją dominację w Lidze Mistrzyń UEFA, pewnie pokonując na wyjeździe Hammarby IF 3:0. Największą gwiazdą spotkania była Ewa Pajor, która zdobyła dwa gole w pierwszej połowie, a jej świetna forma stanowi klucz do sukcesów drużyny.

Warto przeczytać

  • Będzie tak, jak zapowiadano? IMGW ostrzega przed przymrozkami
  • Kwarantanna dla studentów Akademii Policji w Szczytnie...
  • Tragedia na trasie Chorzele-Szczytno. Droga jest zablokowana...
Żeńska drużyna FC Barcelony odniosła kolejny pewny triumf w Lidze Mistrzyń UEFA, pokonując na wyjeździe Hammarby IF 3:0. Wielką bohaterką tego spotkania była Ewa Pajor, która ponownie zachwyciła swoją formą.

Polska napastniczka już w pierwszej połowie skompletowała dublet. W 7. minucie Pajor otrzymała precyzyjne podanie w pole karne i płaskim strzałem otworzyła wynik meczu. Tuż przed przerwą, po kapitalnej akcji, zdobyła drugą bramkę, precyzyjnie trafiając z bliskiej odległości.

W końcówce spotkania trzecią bramkę dla Barcelony dołożyła Aitana Bonmati, ustalając wynik na 3:0. Dzięki temu zwycięstwu, FC Barcelona, razem z Manchesterem City, zapewniła sobie awans z grupy D do kolejnej fazy Ligi Mistrzyń.

Dla Ewy Pajor to kolejne trafienia w tym sezonie. W europejskich pucharach Polka ma już na swoim koncie 4 gole i traci tylko 2 trafienia do liderki klasyfikacji, Pernille Harder. Pajor znajduje się również w znakomitej formie w hiszpańskiej lidze, gdzie z 10 bramkami przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelczyń. Przypomnijmy, że Polka do FC Barcelony dołączyła latem tego roku, a jej obecna forma daje nadzieje na dalsze sukcesy.

Źródło: WP Sportowe Fakty

Zostań naszym Patronem! Twoje wsparcie ma znaczenie!

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
ewa pajor liga mistrzyń hammarby if
red.
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B