WM.pl
28 czerwca 2025, Sobota
imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
  • 22°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Pochodząca z Olsztyna aktorka skradła serca fanów ekranu. Serial z jej udziałem to najnowszy hit

2025-01-14 17:30:21(ost. akt: 2025-01-14 14:34:44)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: PAP

W dobie seriali, które coraz częściej pojawiają się na naszych ekranach ciężko jest się przebić i skraść serca odbiorców. Na szczęście, pochodząca z Olsztyna aktorka nie miała z tym problemu.

Warto przeczytać

  • [WIDEO] Ekologiczne rozwiązania w odzysku opakowań... panel...
  • Zostawili je w kartonie na pastwę losu…
  • Samolot w ogniu na lotnisku, strażacy w akcji. Co się wydarzyło?...
Serial "Lady Love" to opowieść o Lucynie Liss, czyli dziewczynie z małego miasteczka, która w latach 70. chce spełnić swoje marzenie, wstąpić do klasztoru i zostać zakonnicą. Niestety, tam czeka na nią gorzkie rozczarowanie. Po powrocie do domu rozpoczyna pracę kelnerki i poznaje niemieckiego inżyniera Andersa, który - jak ma nadzieję - zabierze ją z Polski. Mężczyzna niespodziewanie znika, a dziewczyna zmuszona jest poślubić taksówkarza Janusza.

Małżeństwo niestety nie było łaskawe dla bohaterki, która postanawia uciekać do RFN, gdzie rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Postawia zanurzyć się w świat "branży dla dorosłych".

Produkcja od kilku tygodni bije rekordy popularności nie tylko wśród polskich widzów. Pozytywne reakcje płyną także ze Stanów Zjednoczonych i Hiszpanii.

Postać tytułowej Lady Love zagrała Anna Szymańczyk, aktorka pochodząca z Olsztyna. To tutaj również zaczęła swoją przygodę z aktorstwem. W 2023 roku w wywiadzie dla Gazety Olsztyńskiej opowiedziała, że pierwszy moment, kiedy poczuła, że mogłaby zostać aktorką, pojawił się w gimnazjum nr 4 w Olsztynie.

— Pani od polskiego zachęciła nas do tego, żebyśmy zrobili inscenizację „Dziadów” Mickiewicza. Wcieliłam się wówczas w Guślarza. Jakoś się złożyło, że ten nasz spektakl widziała pani Krystyna Jędrys, która prowadzi Grupę Teatralną KOKON. Zaprosiła mnie do siebie, a tam, pod jej skrzydłami, uświadomiłam sobie, że aktorstwo mnie pociąga, sprawia mi radość i daje mi oddech. I wybrałam je jako swoją ścieżkę życiową, po której cały czas idę — mówiła.

Anna Szymańczyk jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2010 roku.

Zadebiutowała jako Pani Zero w spektaklu "Maszyna do liczenia" Teatru 6. piętro i można ją też było zobaczyć na deskach Teatru Stu i Teatru Dramatycznego. Na swoim koncie ma role m.in. w serialach "Świata według Kiepskich”, "Na dobre i na złe", "Na wspólnej", "Komisarz Alexa" i "Pierwsza miłość". Wystąpiła też w "Listach do M.", "Szadzi" i dwóch filmach Wojciecha Smarzowskiego — "Klerze" i "Weselu". Jej głos mogliśmy usłyszeć w polskich wersjach "Gwiezdnych wojen", "Harry'ego Pottera", "Spider-mana", produkcjach Marvela czy grach np. "Cyberpunk 2077" i "Diablo IV".

Jej ogromnym sukcesem, który szeroko odbił się w mediach była także rola Zośki w filmie Michała Gazdy pt. "Znachor".

Serial z udziałem olsztynianki można obejrzeć na platformie MAX.

Zostań naszym Patronem! Twoje wsparcie ma znaczenie!


Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Olsztyn serial kino MAX Lady Love sukces
Wiktoria Podlewska
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B