WM.pl
11 czerwca 2025, środa
imieniny: Barnaby, Benedykta, Flory
  • 16°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Uderzył w drzewo i uciekł

2025-03-26 10:06:54(ost. akt: 2025-03-26 10:08:08)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Na terenie gminy Miłakowo sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. 35-letni kierujący w momencie prowadzenia pojazdu był pijany i do tego posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Warto przeczytać

  • Autor „Serca w plecaku” ma tu pamiątkową tablicę
  • Poseł dał się nabrać na sfałszowany dokument
  • Lasy na Warmii i Mazurach już je mają! Pojawiły się pierwsze...
Do policjantów z Posterunku Policji w Miłakowie dotarła informacja, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Miłakowo stoi samochód marki peugeot, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu drogowym. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z Miłakowa i zastali po lewej stronie jezdni osobowego peugeota bez tablic rejestracyjnych, z wystrzelonymi poduszkami powietrznymi i z rozbitym przodem. W pobliżu auta nie było żadnych osób. Rzetelna i sumienne praca dzielnicowych z Posterunku Policji w Miłakowie doprowadziła ich do mężczyzny, który kierował porzuconym samochodem. 35-latek trafił do policyjnego aresztu. W momencie zatrzymania badanie stanu jego trzeźwości wskazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie.
W trakcie wykonywania czynności okazało się, że 35-latek posiada również aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązywał go do lipca 2025 roku.
Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut ponownego popełnienia przestępstwa, za który grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 35-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Dodatkowo jego portfel uszczupli się o 500 zł ponieważ mandatem w takiej wysokości został ukarany za spowodowanie kolizji drogowej.
RED źródło: KPP Ostróda

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Morag wypadek Miłakowo
Wiesława Witos
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B