Niezwykła wystawa w piskim kościele
2025-04-05 07:40:46(ost. akt: 2025-04-05 07:54:26)
Tylko do 6 kwietnia w Kościele Jubileuszowym p.w. Św. Jana Chrzciciela w Piszu można oglądać wyjątkową wystawę obrazów z wizerunkiem św. Jana Pawła II. Wystawa ma na celu uczczenie 20. rocznicy śmierci Papieża Polaka.
Wydarzenie to zostało zorganizowane z inicjatywy ks. dr. Wojciecha Kalinowskiego – proboszcza parafii oraz Piskiego Towarzystwa Gospodarczego w Piszu.
Autorem wszystkich prezentowanych obrazów jest Wiesław Gotowicz, lokalny przedsiębiorca, który stworzył aż 30 wizerunków św. Jana Pawła II. Na wystawie można zobaczyć zarówno oryginalne dzieła, jak i kopie wybranych prac.
Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Kościoła Jubileuszowego p.w. Św. Jana Chrzciciela w Piszu w dniach od 2 do 6 kwietnia 2025 roku. To doskonała okazja, aby w spokoju i zadumie przypomnieć sobie postać Jana Pawła II oraz zobaczyć, jak jego wizerunek został uchwycony w malarskich pracach.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez