WM.pl
18 września 2025, Czwartek
imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
  • 14°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Anna Mucha wraca z pazurem: kuchnia, siwe pasma i włoski vibe!

2025-09-18 13:19:41(ost. akt: 2025-09-18 13:23:31)

Autor zdjęcia: mat. promocyjne

Anna Mucha od czasu do czasu przypomina o sobie w mediach, ale rzadko w takim wydaniu. Tym razem aktorka dała się zaprosić do premierowego odcinka drugiego sezonu „Gwiazdorskiej kuchni Ani”. I trzeba przyznać – takiej Muchy dawno nie widzieliśmy.

Warto przeczytać

  • [WIDEO] Miasteczko Zawodów 2025 - Uczniowie testują różne...
  • Koniec z reklamową pstrokacizną?
  • Dezinformacja o dronach nadal wisi w sieci
Gwiazda „M jak miłość” pokazała swoją kuchnię, ale uwagę widzów przykuło coś więcej niż blat i garnki. Mucha zaprezentowała się w zupełnie odmienionej odsłonie – z naturalnymi, siwiejącymi włosami i świeżym, nieco włoskim pazurem. Od lat wiadomo, że aktorka kocha południowy styl – odważne kreacje, które podkreślają jej biust, włoskie wakacje i pełne temperamentu pozowanie na ściankach. Ale czy równie mocno, jak wino i modę, pokocha spaghetti al dente?

Niektórzy już żartują, że Mucha mogłaby zostać polską Nigellą Lawson – seksowną królową kuchni, która potrafi z prostego makaronu zrobić show. Sama aktorka na razie skromnie gotowała z Anią Strażyńską lekki lunch „dla przyjaciół”, ale kto wie – może to dopiero początek nowej kulinarnej kariery?

W programie zobaczymy też inne gwiazdy – Viki Gabor, Jerzego Kryszaka czy Piotra Głowackiego – ale to właśnie Mucha miała zaszczyt otworzyć sezon. Widzowie TVP VOD mogą oglądać jej kulinarne poczynania już od 17 września, a tydzień później, 24 września o godzinie 11:45, „Gwiazdorska kuchnia Ani” trafi na antenę TVP2.

Kuchnia bywa dla celebrytów strefą komfortu: ładne talerze, miłe rozmowy, teoretycznie zero ryzyka. Ale historia Meghan Markle uczy, że publiczność szybko odróżnia show od szczerości. Annie Musze życzymy zatem, by było mniej „królewskiej pozy”, a więcej autentycznego smaku — i żeby ta wizyta nie skończyła się łatką „ładne, lecz puste”.


Źródło: party.pl

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Anna Mucha Gwiazdorska kuchnia Ani TVP VOD kuchnia gwiazd Ania Strażyńska M jak miłość powrót Anny Muchy siwe włosy Anna Mucha polska Nigella Lawson program kulinarny TVP Meghan Markle porównanie Viki Gabor goście
red.
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B