W przedsprzedaży tańsze bilety na mecz Sokoła z Granatem

2014-06-17 10:26:14 (ost. akt: 2014-06-17 10:27:56)
Po pierwszym meczu w Skarżysku piłkarze Sokoła mają dwa gole do dorbienia

Po pierwszym meczu w Skarżysku piłkarze Sokoła mają dwa gole do dorbienia

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Podziel się:

To już w środę (18 czerwca) o godz. 20 piłkarze Sokoła Ostróda rozegrają najważniejszy mecz sezonu. Rewanż pierwszego etapu baraży o II ligę z Granatem Skarżysko Kamienna. Bilety na środowe wydarzenie dobrze się sprzedają.Mecz rewanżowy w na stadionie przy ul. 3 Maja Ostródzie rozegrany zostanie w środę o godz. 20. Spotkanie odbędzie się na zasadzie imprezy masowej, dlatego przy zakupie biletów trzeba posiadać ze sobą dokument tożsamości. Trwa przedsprzedaż biletów, które codzienne można nabywać w siedzibie Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej na nabrzeżu Jeziora Drwęckiego w Ostródzie i na ostródzkim stadionie. Jak się dowiedzieliśmy bilety sprzedają się dobrze. Ale radzimy by wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki. Po pierwsze będzie taniej, a przede wszystkim szybciej. Bilety w niższych cenach w siedzibie ŻO-E będzie można nabyć jeszcze w środę do godz. 16. Ich zakup na stadionie będzie już trochę droższa.


W przedsprzedaży bilety są w cenach: trybuna VIP — 15 zł, normalny — 8 zł, ulgowy — 5 zł; kobiety i dzieci do 10 lat — bilet darmowy (ceny w dniu meczu: trybuna VIP — 17 zł; normalny — 10 zł; ulgowy — 7 zł; kobiety i dzieci — 2 zł).


W środę na trybunach stadionu trzeba stworzyć wielką piłkarską rodzinę i wesprzeć piłkarzy Wojciecha Tarnowskiego w walce o awans do drugiej rundy baraży. Pierwszy mecz ostródzianie przegrali 0:2 i w rewanżu muszą wygrać różnicą trzech goli by móc dalej walczyć o wymarzoną II ligę.

Trzeba tam być i pomóc drużynie Sokoła!