Babka z klasą, czyli one nie boją się wyzwań

2014-11-03 05:00:00 (ost. akt: 2014-11-13 18:37:55)

Podziel się:

Już wiemy. Elżbieta Majchrzak-Kłokocka z Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Ryńskiego "Olsztyn przyjazny ludziom" została laureatką naszego plebiscytu. I to jej przypadł tegoroczny tytuł Babki z Klasą. To ona i cztery kolejne najlepiej oceniane panie wezmą dziś udział w debacie wyborczej. To nagroda dla naszych laureatek.

Jest ich pięć. Każda ma swoje poglądy, swoje życie zawodowe oraz prywatne i potrafią połączyć jedno z drugim. Czytelnicy "Gazety Olsztyńskiej" wybrali je spośród 146 pań. Tyle właśnie kobiet startuje w niedzielnych wyborach samorządowych do Rady Miasta w Olsztynie i na prezydenta Olsztyna. Są silne i dynamiczne, a jednocześnie wrażliwe i czułe na cudzą krzywdę.

W naszym plebiscycie liczyły się kompetencje, energia i zaangażowanie w olsztyńskie sprawy. Postanowiliśmy wyróżnić panie, które aktywnie działają w lokalnej polityce. I udało się. Sytuacja w rankingu uczestniczek plebiscytu zmieniała się dynamicznie. Do środy do północy czytelnicy "Gazety Olsztyńskiej" decydowali, która z nich otrzyma tytuł.

Babką z Klasą 2014 została Elżbieta Majchrzak-Kłokocka. Na drugim miejscu znalazła się Barbara Włodarska-Azarewicz. Kolejne trzy miejsca zajęły: Ewa Kowerzanow-Luto, Ewa Hopfer oraz Maja Antosik. Oto panie, które nie boją się wyzwań. W piątek (14 listopada) wezmą udział w naszej debacie wyborczej. Poznamy ich poglądy, zapytamy, jaki mają plan na Olsztyn. Debata rozpocznie się w południe w siedzibie naszej redakcji. Będziecie mogli ją obejrzeć na żywo na stronie internetowej gazetaolsztynska.pl.

Ostateczny ranking!