WM.pl
22 maja 2025, Czwartek
imieniny: Emila, Neleny, Romy
  • 16°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

W powiecie nidzickim było spokojnie

2020-06-08 12:00:00(ost. akt: 2020-06-08 12:03:42)
fot. OSP Janowiec Kościelny

fot. OSP Janowiec Kościelny

W miniony weekend nie obyło się bez deszczu, grzmotów i błysków. Na szczęście intensywne opady nie miały nieprzyjemnych skutków. Strażacy wyjeżdżali natomiast do nietypowego zdarzenia.

Warto przeczytać

  • Znów polecimy z Olsztyna do ważnego europejskiego miasta
  • Niewybuch i ewakuacja w Iławie. Saperzy zakończyli działania
  • Nowoczesne leczenie arytmii w Olsztynie. Szpital wprowadza...
W piątek, 5 czerwca Ochotnicza Straż Pożarna ze Szczepkowa Borowego interweniowała w Kucach przy powalonym na drodze konarze drzewa. Stwarzający zagrożenie konar został usunięty.

Tego samego dnia około godziny 15:50 Ochotnicza Straż Pożarna z Janowca Kościelnego została powiadomiona o zerwanej linii energetycznej w miejscowości Nowa Wieś Dmochy. Działania strażaków trwały do godz. 18:00 Na miejscu zjawiło się także pogotowie energetyczne.

Z nietypowym zdarzeniem zmierzyli się natomiast strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy. 5 czerwca dostali informację o ptaku jerzyku uwięzionym w budynku mieszkalnym przy ul. Wilczej w Nidzicy. Następnego dnia wyjechali do zdarzenia przy ul. Żwirowej. Jak się okazało, znowu chodziło o uwięzionego jerzyka. I tym razem ptaka udało się szczęśliwie uratować.



Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Nidzica straż pożarna 2020
Zuzanna Leszczyńska
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B