Nowe i używane tanie książki w ofercie SkupSzopu, czyli sposób na zakupy dla oszczędnych

2020-12-15 08:41:40 (ost. akt: 2020-12-15 08:42:10) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Czytanie ma mnóstwo zalet. Rozwija wyobraźnię, skłania do myślenia, poszerza zasób słownictwa itp. Ale co zrobić w sytuacji, kiedy nie masz dużych funduszy, ale czytasz dużo i uwielbiasz kupować książki? Chcesz zbudować na własny użytek dużą biblioteczkę, ale musisz oszczędzać? Koniecznie sprawdź, co może Ci zaproponować SkupSzop, czyli internetowy sklep z tanimi książkami, nowymi oraz używanymi.

SkupSzop – księgarnia internetowa z szeroką ofertą tematyczną
SkupSzop to internetowy antykwariat w ofercie którego znajdziesz książki o różnorodnej tematyce, od romansów, po biografie, od książek kulinarnych, po komiksy i bajki dla dzieci. Tak zróżnicowany asortyment tytułów umożliwia klientom wybór książek, które najbardziej odpowiadają ich indywidualnym preferencjom. Obok nowych egzemplarzy, dostępne są także książki używane, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Stan książek jest określany za pomocą dedykowanej skali, dzięki czemu klient wie, na jaki zakup się decyduje. Ceny używanych książek zaczynają się już od kilku złotych, co jest doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoje książkowe zbiory niewielkim nakładem finansowym.
W SkupSzopie dostępne są książki w różnym stanie, również używane egzemplarze, które wyglądają jak nowe, co może być świetnym pomysłem na drobny upominek dla bliskiej osoby, jeśli masz bardzo ograniczone środki finansowe. Obok książek literackich, w SkupSzopie oferowane są również książki kulinarne, książki do nauki języków obcych oraz komiksy. Co więcej, w tej księgarni internetowej możesz także skorzystać z dużego wyboru używanych podręczników szkolnych. Podręczniki z drugiej ręki pozwolą Ci natomiast na skuteczne ograniczenie wydatków związanych z kompletowaniem szkolnej wyprawki, które mogą być dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Sklep internetowy z tanimi książkami: dlaczego warto odwiedzić SkupSzop?
Poza szeroką ofertą książek, SkupSzop to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić również z uwagi na możliwość sprzedaży własnych egzemplarzy. Co to oznacza w praktyce? SkupSzop to nie tylko internetowy sklep z tanimi książkami, ale również ich skup. Na stronie internetowej SkupSzopu, w specjalnej wyszukiwarce, podaj kod ISBN książki, którą chcesz sprzedać, w odpowiedzi otrzymasz informację o tym, czy SkupSzop jest zainteresowany jej odkupieniem i w jakiej cenie. Minimalna kwota sprzedaży Twoich książek to 40 złotych, co oznacza, że musisz sprzedać tyle książek, żeby osiągnąć ten pułap, nie ma natomiast ograniczeń dotyczących górnej granicy finansowej.
Większość osób ma w swoich książkowych zbiorach książki, które nie do końca skradły ich serce, zdublowane prezenty lub nietrafione podarunki – warto takim książkom podarować drugie życie, zwiększając ilość miejsca we własnej biblioteczce. Dodatkowe pieniądze można natomiast wykorzystać na zakup tych tytułów, które już od dawna masz na oku.

Wysyłka sprzedanych przez Ciebie książek jest bezpłatna – skup proponuje dwie metody wysyłki, z których możesz skorzystać. Pieniądze za sprzedane książki trafią na Twoje konto w ciągu 48 godzin od przyjęcia przez SkupSzop Twojej paczki. Uzyskane ze sprzedaży środki możesz skierować na własne konto lub wpłacić na cele charytatywne. Obecnie za pośrednictwem SkupSzopu można wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Polską Akcję Humanitarną Pajacyk. To Ty wybierasz cel charytatywny, na który chcesz przekazać pieniądze.

SkupSzop to miejsce, które zachęca do buszowania po „wirtualnych” półkach. Różnorodna tematyka dostępnych książek oraz niskie ceny sprawiają, że jeśli lubisz czytać, a jednocześnie szukasz tanich egzemplarzy, koniecznie musisz zajrzeć na stronę księgarni.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB