WM.pl
3 sierpnia 2025, Niedziela
imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii
  • 27°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Tej policjantce lepiej nie podskakuj. Sierż. Dominika Kon z Olsztyna została wicemistrzynią Polski w MMA

2021-10-04 13:15:19(ost. akt: 2021-10-04 11:28:01)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjantka, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Zabezpieczenia Miasta w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Polski MMA 2021. Funkcjonariuszka jest najlepszą policjantką w Brazyliskim Jui-Jitu w Polsce.

Warto przeczytać

  • Odpust parafialny Przemienienia Pańskiego
  • Auto osobowe zderzyło się z pociągiem relacji Szczecin-Białystok...
  • Olsztyn pamięta – 81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego...
Policjantka podczas zmagań w klatce walczyła z utytułowanymi zawodniczkami w kategorii +70 kg. W sportowym widowisku mieszanych sztuk walki, Dominika Kon wykazała się niezwykłą determinacją i zaprezentowała wysoki poziom umiejętności technicznych oraz kondycji.

Prezentując wysoki poziom swoich umiejętności sierż. Dominika Kon doszła do finału swojej kategorii wagowej. Droga na szczyt nie była usłana różami i wymagała pokonania wielu przeciwniczek, jednak jej finał zakończył się sukcesem. I choć do sięgnięcia po złoto brakło niewiele, to drugi wynik w zawodach tej rangi to wielki sukces policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Sierż. Dominika Kon opuściła Mistrzostwa Polski MMA z tytułem wicemistrzyni Polski MMA.

Fot. KMP Olsztyn

Komenda Miejska Policji w Olsztynie ma już kilku utytułowanych sportowców. Niedawno na łamach "Gazety Olsztyńskiej" pisaliśmy o st. sierz. Macieju Sarnackim z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, który poleciał na drugie już w swoim życiu Igrzyska Olimpijskie. Olsztyński Judoka odpadł tam w 1/16 finału, po porażce z reprezentantem Azerbejdżanu.

kg

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
olsztyn policja kmp olsztyn mma wicemistrzostwo policjantka
Karol Grosz
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B