Jaki abonament dla dziecka wybrać?

2021-10-09 12:00:00 (ost. akt: 2021-10-13 13:09:04) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Twoje dziecko zaczyna naukę w szkole? A może ma dodatkowe zajęcia, a Ty chcesz pozostać z nim w kontakcie? Jeśli rozważasz zakup telefonu lub wybór abonamentu dla dziecka, przeczytaj nasz artykuł. Dowiedz się, na jaki abonament dla dziecka warto postawić i poznaj zalety nju mobile abonamentu.

Abonament dla dziecka – dlaczego warto?
Rozpoczęcie nauki w szkole, pierwszy kolonijny wyjazd czy zajęcia dodatkowe po lekcjach to przełomowe momenty, podczas których wielu rodziców decyduje się na zakup telefonu dla dziecka. Postawić na telefon na kartę czy może ofertę abonamentu?

Abonament dla dziecka to gwarancja swobody – pociecha może pozostać w kontakcie z najbliższymi niezależnie od tego, ile pieniędzy ma na koncie. Dziecko w każdym momencie może do Ciebie zadzwonić, czy napisać SMS-a. Abonament dla dziecka to wygodne rozwiązanie – nie musisz martwić się o to, by kilka razy w miesiącu doładowywać konto dziecka, jak w przypadku telefonu na kartę. Opłata za abonament raz w miesiącu to oszczędność czasu.

Jaki abonament dla dziecka?
Jaki abonament dla dziecka wybrać? Korzystne jest postawienie na elastyczną umowę z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz dopasować abonament do potrzeb dziecka, które zmieniają się wraz z wiekiem. Kilkulatek najczęściej nie potrzebuje nielimitowanego transferu danych czy rozmów bez limitu. Nastolatek może natomiast docenić pokaźną paczkę internetu. Możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym momencie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia to dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o abonament dla dziecka. Taką opcję znajdziesz na przykład w nju mobile abonamencie.

O czym jeszcze pamiętać wybierając abonament dla dziecka? Pomocna jest opcja płacenia według faktycznego zużycia – zapłacisz za ilość wykorzystanych GB, napisanych SMS-ów czy wykonanych rozmów i nie więcej. W nju płacisz tyle, ile zużyjesz. Jeśli dziecko nie wykorzysta w pełni swoich środków, zapłacisz niższy rachunek. Poznaj zalety nju mobile abonamentu – https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono.

Nju mobile abonament – dobre rozwiązanie dla najmłodszych
Jaki abonament dla dziecka? Elastyczny i z możliwością płacenia według zużycia. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać nju mobile abonament jako abonament dla dziecka.

1. Płacisz tyle, ile zużyjesz
Oferta nju abonamentu jest elastyczna. Nie realizujesz odgórnie ustalonej miesięcznej opłaty. Zyskujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i UE. Do wyboru masz nju abonament za 19, 29 lub 39 zł, a jeśli Twoje dziecko nie wykorzysta go w pełni, zapłacisz mniej. Płacisz według zużycia, zgodnie z ustaloną stawką:
• 19 gr/min,
• 9 gr/SMS,
• 19 gr/MMS,
• 19 gr/MB.
Każde połączenie, SMS, MMS czy MB internetu są rozliczane według powyższych stawek do momentu maksymalnej kwoty abonamentu (19, 29 lub 39 zł w przypadku abonamentu solo).

2. Im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB internetu otrzymujesz
Ciekawa opcja to rosnąca paczka internetu. Dzięki bezpłatnej usłudze ,,Im dłużej, tym lepiej’’, zyskujesz kolejne GB – po pół roku masz 2 razy więcej gigabajtów, po roku Twój pakiet rośnie 2,5 razy, a po dwóch latach masz 3 razy więcej GB internetu. Chcesz postawić na abonament dla dziecka, który będzie towarzyszyć mu przez dłuższy czas? Nju abonament to dobre rozwiązanie – Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się coraz większym pakietem danych na ulubione rozrywki czy zdalną naukę. Do dyspozycji można mieć nawet 60 GB miesięcznie!

3. Elastyczny abonament dla dziecka
Wiesz, że abonament może być elastyczny? W nju mobile abonament płacisz tyle, ile rozmów wykonasz, SMS-ów napiszesz, czy GB internetu zużyjesz, a do tego możesz wypowiedzieć umowę w dowolnym momencie. Wystarczy, że zachowasz miesięczny okres wypowiedzenia. Zapomnij o długoterminowych, wiążących umowach. Możesz dostosowywać warunki abonamentu do potrzeb Twojego dziecka i zmieniać go w dowolnym momencie.

4. Abonament bez telefonu
W nju mobile możesz korzystać z abonamentu bez kupowania telefonu. Dzięki temu dopasujesz smartfon do potrzeb dziecka, wybierając dowolny model (nie ogranicza Cię oferta operatora) i zaoszczędzisz. Zakupienie smartfona osobno, bez abonamentu, to często tańsze rozwiązanie, niż telefon w pakiecie z określonym abonamentem, który trzeba opłacać każdego miesiąca.
A oto szczegóły oferty nju mobile

Abonament bez limitu 19 zł
● nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE
● SMS ‒ 9 gr, MMS ‒ 19 gr (maksymalnie za 9 zł)
● internet: na start – 1 GB, po pół roku ‒ 2 GB, po roku ‒ 2,5 GB, po dwóch latach ‒ 3 GB.

Abonament bez limitu 29 zł
● nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu UE
● internet: na start ‒ 10 GB, po pół roku ‒ 20 GB, po roku ‒ 25 GB, po dwóch latach ‒ 30 GB.

Abonament bez limitu 39 zł
● nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i roamingu UE
● internet: na start ‒ 20 GB, po pół roku ‒ 40 GB, po roku ‒ 50 GB, po 2 latach ‒ 60 GB.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB