WM.pl
16 października 2025, Czwartek
imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
  • 10°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Braniewo: Stypendia dla najzdolniejszych uczniów [ZDJĘCIA]

2022-05-11 15:57:07(ost. akt: 2022-05-11 16:10:52)
Z nieskrywaną satysfakcją wręczyłem dziś pierwsze wyróżnienia w ramach naszych stypendiów dla najzdolniejszych uczniów z braniewskich szkół podstawowych – przekazuje Tomasz Sielicki

Z nieskrywaną satysfakcją wręczyłem dziś pierwsze wyróżnienia w ramach naszych stypendiów dla najzdolniejszych uczniów z braniewskich szkół podstawowych – przekazuje Tomasz Sielicki

Autor zdjęcia: Tomasz Sielicki

Z nieskrywaną satysfakcją wręczyłem dziś pierwsze wyróżnienia w ramach naszych stypendiów dla najzdolniejszych uczniów z braniewskich szkół podstawowych

Warto przeczytać

  • Najnowsze wydanie Gazety Olsztyńskiej
  • Ta fasada jest warta twojego głosu
  • Z cyberwojny zrobili „wojnę Polski z Rosją”
Za osiągnięcia sportowe jednorazowe stypendia w wysokości 1500 złotych otrzymały dwie uczennice – Natalia Nosek - za zajęcie pierwszego miejsca w bokserskich Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików (Jedwabno 2021) w kategorii 51 kg oraz Ewelina Świderska – za zajęcie pierwszego miejsca w bokserskich Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików (Jedwabno 2021) w kategorii 70 kg.

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów Zobacz więcej zdjęć. Kliknij i otwórz galerię.



– Podtrzymuję to, co pisałem w listopadzie ubiegłego roku, gdy ogłaszałem rozpoczęcie nadawania tych stypendiów: "Szczególnie uzdolnionych należy odpowiednio wspierać. To zasłużona nagroda za włożony wysiłek i jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju i osiągania kolejnych sukcesów". I właśnie tego z całego serca życzę naszym utalentowanym młodym pięściarkom – rozwijania talentu, wielu sukcesów, osiągnięcia zamierzonych celów i – przede wszystkim – by wciąż czerpały ogromną satysfakcję z uprawiania sportu – przekazuje burmistrz Braniewa.

Tomasz Sielicki podkreśla: – Te sukcesy i docenienie w postaci stypendiów to wielka zasługa zawodniczek i rodziców wspierających ich pasję. Nie byłoby ich jednak bez świetnego trenera, a takim jest bez wątpienia Roman Kruszyński, któremu również należą się podziękowania i słowa uznania. Brawo!

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
stypendia dla najzdolniejszych sport boks Braniewo Tomasz Sielicki Natalia Nosek Ewelina Świderska Roman Kruszyński
ARedaktor testowy
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B