WM.pl
18 lipca 2025, Piątek
imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
  • 22°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
    • Ogłoszenia
    • Anty-defamation
    • Kongres Przyszłości
    • Europe Direct
    • Plebiscyt Sportowy
    • Krasnal.info
    PODZIEL SIĘ

    Obchody Dni Rodziny

    2022-06-02 11:23:00(ost. akt: 2022-06-02 12:16:01)

    Autor zdjęcia: Archiwum MDK

    Morąski Dom Kultury był organizatorem Festynu z okazji Dnia Dziecka „Rodzina z wartościami to silna rodzina”. Takie hasło przyświeca tegorocznym obchodom Dni Rodziny.

    Warto przeczytać

    • Sinice ustąpiły. Znów można się kąpać w Mikołajkach
    • Strefa Kandydata UWM startuje!
    • Znamiec w lepszej formie. Po wypadku kontynuuje leczenie...
    Było familijnie, kolorowo i wesoło. Na scenie odbywały się różnorodne występy artystyczne, konkursy i zabawy z Klaunem Animatorem. Na placu dzieci korzystały z dmuchańców, ze stoisk z zabawkami, biżuterią, watą cukrową i popcornem. Specjalną atrakcją były darmowe przejażdżki bryczką, pokazy sprzętu służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży miejskiej. W obchody Dnia Dziecka włączyła się morąska Miejska Biblioteka Publiczna, która zorganizowała rodzinną grę miejską „Zabookowany Morąg”.
    Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny na „Projekt okładki książki o tematyce rodzinnej”, którego organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Odział Okręgowy w Morągu.
    Program imprezy obfitował w różnorodne prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży.
    W pokazie taekwondo wystąpili zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Victoria Morąg”. Najmłodsi artyści – dzieci z Przedszkola „Jedyneczka” - zaprezentowali atrakcyjny program, na który składały się wesołe piosenki i wiersze. Odbyły się występy sekcji gimnastyki artystycznej z MDK. Taniec towarzyski zaprezentowały pary taneczne ze Sportowego Klubu Tanecznego „U Mirka”. Taniec nowoczesny pokazały grupy z MDK - „Akademia Roztańczonych Dzieci”, „Magic Kids”, „Hipnotic MBP”.
    Znane piosenki dla dzieci zaśpiewała Wiktoria Brzezińska z MDK. Wystąpiły również dzieci i młodzież z sekcji wokalnej MDK (grupa młodsza i starsza).
    Morąski Dom Kultury serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom dzięki, którym impreza była bardziej
    MDK

    Dni Rodziny w Morągu Zobacz więcej zdjęć. Kliknij i otwórz galerię.


    Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
    ZAMKNIJ
    Tagi:
    Morąg festyn MDK
    Wiesława Witos
    więcej od tego autora

    PODZIEL SIĘ

    Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

    Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

    Zaloguj się lub wejdź przez FB

    GazetaOlsztyńska.pl
    • Koronawirus
    • Wiadomości
    • Sport
    • Olsztyn
    • Plebiscyty
    • Ogłoszenia
    • Nieruchomości
    • Motoryzacja
    • Drobne
    • Praca
    • Patronaty
    • Reklama
    • Pracuj u nas
    • Kontakt
    ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn
    tel: 89 539-75-20
    internet@gazetaolsztynska.pl
    Biuro reklamy internetowej
    tel: 89 539-76-29,
    tel: 89 539-76-59
    reklama@wm.pl

    Bądź na bieżąco!

    Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

    • Polityka Prywatności
    • Regulaminy
    • Kontakt
    2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B