WM.pl
2 sierpnia 2025, Sobota
imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
  • 25°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Co robić ze zmartwieniami? Najlepiej wrzucić je do paszczy Pożeracza!

2022-07-05 07:49:19(ost. akt: 2022-07-05 15:28:48)
Pożeracz Zmartwień zjadł stresy i zmartwienia dzieci z gminy Kalinowo

Pożeracz Zmartwień zjadł stresy i zmartwienia dzieci z gminy Kalinowo

Autor zdjęcia: GBP w Kalinowie/FB

Dzieci z Kalinowa, Borzym oraz Pisanicy miały okazję pod koniec czerwca dowiedzieć się, jak walczyć i radzić sobie ze zmartwieniami. W tej trudnej i przydatnej sztuce ćwiczyła je pani psycholog oraz... Pożeracz Zmartwień!

Warto przeczytać

  • Odpust parafialny Przemienienia Pańskiego
  • Auto osobowe zderzyło się z pociągiem relacji Szczecin-Białystok...
  • Olsztyn pamięta – 81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego...
„Co robić ze zmartwieniem?” Ktoś wpadł na pomysł, aby dzieci znały odpowiedź na to pytanie i wiedziały, gdzie szukać pomocy. W tym celu Stowarzyszenie „Mazurskie Krajobrazy Kultury” zorganizowało warsztaty z psychologiem dziecięcym i zaprosiło na nie uczniów szkół gminy Kalinowo. Spotkania odbyły się też w Borzymach i Pisanicy.

Spotkania przeprowadzone przez p. Magdalenę Sowirkę-Gospodaryk były okazją do bliższego poznania się, szczerych rozmów, mądrych porad oraz zaprezentowania relaksacyjnych ćwiczeń. Dodatkową atrakcją warsztatów okazała się obecność Pożeracza Zmartwień, który zdobył zaufanie dzieci i wchłonął w siebie ich troski i problemy.

— Warsztaty z psychologiem były bardzo ciekawe, pożyteczne i inspirujące. A nasze zmartwienia? Nie ma ich - trafiły to paszczy Pożeracza Zmartwień — cieszy się kadra biblioteki.


mat. GBP w Kalinowie

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Kalinowo Sowirka-Gospodaryk warsztaty dzieci warsztaty psycholog pożeracz zmartwień Pisanica Borzymy
Maciej Chrościelewski
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B