WM.pl
1 czerwca 2025, Niedziela
imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
  • 21°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Andrzej Kamiński przechodzi na emeryturę

2022-07-27 07:59:36(ost. akt: 2022-07-27 08:37:14)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W sali kina „Mazur” w Olecku odbyło się uroczyste spotkanie, na którym uroczyście żegnano pasjonata sportu Andrzeja Kamińskiego, wieloletniego dyrektora MOSiR w Olecku, który postanowił przejść na emeryturę. Były wspomnienia, podziękowania i życzenia.

Warto przeczytać

  • Niech spełniają się dziecięce marzenia!
  • To już tradycja. Studenci UWM w Olsztynie walczyli w Boju...
  • 15 sióstr katarzynek - warmińskich męczennic - zostało...
Andrzej Kamiński dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku był przez ponad 31 lat. Wcześniej pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w oleckich szkołach: SP 2, SP 3, Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Społecznego oraz Zespole Szkół Technicznych.

Podczas spotkania wspominano przebieg pracy zawodowej dyrektora Kamińskiego, który jest znany z ogromnego poczucia humorów, więc przy okazji żartom i ciekawym anegdotom nie było końca. Niektórzy porównywali nawet Andrzeja Kamińskiego do króla Kazimierza Wielkiego podkreślając, że zastał MOSiR drewniany, a zostawia murowany.

Uroczyste pożegnanie Andrzeja Kamińskiego, dyrektora MOSiR w Olecku Zobacz więcej zdjęć. Kliknij i otwórz galerię.


Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Andrzej Kamiński MOSiR Olecko pasjonat sportu emerytura
Zbigniew Malinowski
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B