WM.pl
10 maja 2025, Sobota
imieniny: Antoniny, Izydory, Jana
  • 11°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Mieszkaniec Olsztyna wszczynał awantury domowe. Okazało się, że posiadał marihuanę

2022-09-21 14:59:58(ost. akt: 2022-09-21 15:04:52)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

47-letni mężczyzna po tym, jak wszczął awanturę domową, z własnego mieszkania trafił do policyjnego aresztu. Budynek Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie opuścił z zarzutem posiadania substancji zabronionych – policjanci znaleźli należące do mężczyzny kilkanaście gramów marihuany i ponad 4 gramy narkotyku 2 C-B.

Warto przeczytać

  • Będzie tak, jak zapowiadano? IMGW ostrzega przed przymrozkami
  • Kwarantanna dla studentów Akademii Policji w Szczytnie...
  • Tragedia na trasie Chorzele-Szczytno. Droga jest zablokowana...
We wtorek policjanci zostali wezwani do awantury domowej, którą wg. zgłoszenia miał wszcząć 47-letni mieszkaniec Olsztyna.

Interweniujący policjanci we wskazanym mieszkaniu zastali dwie kobiety, które spójnie poinformowały mundurowych, że 47-latek w godzinach porannych wszczął awanturę, po której wyszedł z domu. Funkcjonariusze w mieszkaniu sprawcy awantury znaleźli i zabezpieczyli pojemniki z narkotykami – 14 gramów marihuany i ponad 4 gramy 2 C-B. Właściciel zakazanych substancji został zauważony i zatrzymany przed budynkiem, w którym mieszkał.

47-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzajacych, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Olsztyn awantura marihuana przemoc narkotyki
Karol Grosz
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B