WM.pl
2 sierpnia 2025, Sobota
imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana
  • 25°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Zatrzymali, pouczyli i... znaleźli w jego bluzie mefedron

2023-03-27 13:59:35(ost. akt: 2023-03-27 14:05:43)

Autor zdjęcia: policja

Policjanci z Wydziału Prewencji z Ełku zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie mefedron. Mężczyzna zwrócił uwagę policjantów, gdy przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Choć twierdził, że substancję znalazł nieopodal na chodniku odpowie za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z prawem grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Warto przeczytać

  • Odpust parafialny Przemienienia Pańskiego
  • Auto osobowe zderzyło się z pociągiem relacji Szczecin-Białystok...
  • Olsztyn pamięta – 81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego...
Mężczyzna zwrócił uwagę patrolu policyjnego, ponieważ przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Został za to wykroczenie pouczony. Jednak spostrzegawczość policjantów podczas legitymowania pokazała, że 23-latek ma coś jeszcze na sumieniu. W trakcie kontroli osobistej policjanci znaleźli u niego w bluzie zbryloną substancję. Wstępne ustalenia wskazują, że to mefedron. Mężczyzna twierdził, że przed chwilą znalazł narkotyki na chodniku i postanowił sprawdzić co to takiego.

- Przypominamy! Posiadanie każdej ilości środków odurzających jest w Polsce zakazane. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności - informują ełccy mundurowi.

mat. KPP Ełk

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Ełk KPP Ełk mefedron patrol kontrola osobista narkotyki policja
Maciej Chrościelewski
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B