WM.pl
7 czerwca 2025, Sobota
imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta
  • 21°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Przed nami 31. Kotewicz Cup, na listach startowych ponad 100 osób

2023-07-26 09:00:00(ost. akt: 2023-07-26 11:26:53)   Artykuł sponsorowany
Zbigniew Kotewicz (brat Jarosława Kotewicza) w trakcie turnieju w 2022 roku

Zbigniew Kotewicz (brat Jarosława Kotewicza) w trakcie turnieju w 2022 roku

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

TENIS\\\ Znakomity niegdyś skoczek wzwyż, Jarosław Kotewicz, organizuje w swojej rodzinnej Iławie kolejny turniej tenisowy.
Będzie to już 31. edycja Kotewicz Cup. — Jest to jeden z najstarszych amatorskich turniejów w kraju — zauważa pomysłodawca i główny organizator wydarzenia. Jak nam przekazał w poniedziałek Jarosław Kotewicz (uczestnik igrzysk w Atlancie), na listach startowych jest już ponad 100 osób.

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU: Rekordowy Kotewicz Cup! Do Iławy przyjechało 100 tenisistek i tenisistów z całego kraju [zdjęcia, video]

Turniej zostanie rozegrany w najbliższy weekend, a dokładnie w piątek i sobotę 28 i 29 lipca.

— W turnieju mogą grać zawodniczki i zawodnicy powyżej 35 roku życia, oczywiście mowa o amatorach. Dopuszczamy także możliwość gry byłych zawodowych graczy, jednak muszą oni być po 15-letniej "karencji", czyli nie grać zawodowo od co najmniej 15 lat i mieć skończone 35 lat — tłumaczy Kotewicz.

Turniej zostanie rozegrany w kategoriach: singiel mężczyzn +35 lat oraz singiel mężczyzn +50 lat, mikst, debel kobiet i debel mężczyzn. Zmagania rozpoczną się od piątkowych gier singlowych od godz. 12.00, od 17.00 zaczną grać miksty. W sobotę od godz. 10.00 zacznie się rywalizacja w deblu kobiecym i męskim.

PARTNERZY I SPONSORZY TURNIEJU:
PKO BP, MIASTO IŁAWA, ROLIMPEX, HOTEL STARY TARTAK, DWS, SOLANO, MAZUREK, TOM-BET, RODOWITA, MIONETTO, MY DENT, FIZJOTRENING, SCHERZO, GERCZAK, SIG, SPOMER, LA RIVE, DOLUX-M, OCMB-3, MERCEDES BENZ AUTO FRELIK, LA MARE, MAZUR TRANSPORT,


Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Iława sport tenis Kotewicz Cup 2023 Jarosław Kotewicz turniej
PODZIEL SIĘ
GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B