"Gierki z wykorzystaniem osób pokrzywdzonych przez los nie będą tolerowane" - premier grozi opozycji i podkreśla wolę dialogu

2018-05-28 20:19:00 (ost. akt: 2018-05-28 20:28:43)

Autor zdjęcia: TVN24

Podziel się:

Warszawa. - Chcemy współpracować ze wszystkimi dla poprawy losu niepełnosprawnych. Jesteśmy rządem najbardziej wrażliwym społecznie w Polsce po 1989 roku - podkreślił premier Mateusz Morawiecki. Jak zaznaczył, rząd Prawa i Sprawiedliwości jest gotów do rozmów z rodzicami osób niepełnosprawnych, którzy zakończyli protest w Sejmie po 40 dniach.

Podczas konferencji prasowej Morawiecki zwrócił się także do swoich oponentów, którzy jego zdaniem podczas protestu niepełnosprawnych "próbowali zbić kapitał polityczny na ludzkim nieszczęściu". - Nie będziecie nas szantażować w ten sposób. Takie gierki i awantury z wykorzystaniem osób najbardziej pokrzywdzonych przez los nie będą przez nas tolerowane. Na pewno nie wygracie z nami w ten sposób - oświadczył.

Źródło: TVN24/ x-news


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztyniak #2510963 | 94.254.*.* 31 maj 2018 13:22

    Przykro słuchać tej władzy.Od 26 lat jestem na rencie ZUS.Od lat 16 mam stopień umiarkowany wydany przez lekarza orzecznika Miejskiego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności.O5- R.Narządy ruchu.Tak się złożyło że doszło inne schorzenie i stopień umiarkowany pozostał tylko na legitymacji brak 05- R.Darmowa komunikacja miejska.Co 3 lata komisja i człowiek według orzecznika staje się zdrowszy szkoda że nie młodszy i piękniejszy.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz