Brak pieniędzy na prezenty? Jak załatwić gotówkę na święta?

2017-12-18 08:13:14 (ost. akt: 2017-12-28 18:01:06) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Zbliża się Boże Narodzenie, a to szczególny czas. Dla jednych święta mają bardziej duchowy wymiar, dla innych mniej, ale z pewnością jest to czas, który większość z nas spędza z bliskimi. Szykujemy kolację wigilijną i przeróżne smakołyki na kolejne świąteczne dni, przystrajamy domy itd. To radosny okres przygotowań i wielu osobom udziela się ten nastrój.

Jednak czasem tą sielankę burzy problem finansowy. Przygotowanie rodzinnej wigilii i świątecznych spotkań to również wydatki. Same składniki potraw i elementy dekoracyjne kosztują sporo. A przecież trzeba jeszcze kupić prezenty pod choinkę. To oczywiście nie muszą być bardzo kosztowne podarunki, ale jeśli pomnożymy nawet małe kwoty przez ilość osób, które chcemy obdarować, zrobi się pokaźna sumka. Mało tego, jeśli w rodzinie są dzieci to wiadomo, że wydamy więcej. W końcu one najbardziej czekają na gwiazdkę, a ich zachwycone miny są bezcenne.

Co zrobić, kiedy brakuje pieniędzy na organizację świąt?
Można odpowiednio wcześniej odkładać pieniądze na prezenty choinkowe, ale umówmy się, nie każdy ma taką możliwość. Można też zwrócić się do banku o kredyt, jednak rzeczywistość pokazuje, że wiele osób nie ma zdolności kredytowej lub widnieje na czarnej liście dłużników. Wtedy wniosek kredytowy spotyka się z odmową.

W takich sytuacjach z pomocą spieszą firmy pożyczkowe, które udzielają szybkich pożyczek online, np. Szybka Gotówka. To minimum formalności, szybka decyzja o udzieleniu pożyczki, a pieniądze są na koncie w ciągu 15 minut. W Szybkiej Gotówce oferują pożyczki online do wysokości 6000 zł. Maksymalny termin spłaty to 65 dni, jest więc sporo czasu na zebranie określonej kwoty.

Szukając dodatkowej gotówki na święta warto zainteresować się ofertą Szybkiej Gotówki, ponieważ nowi klienci mogą skorzystać z promocji „pierwsza pożyczka za darmo”. To pożyczka bez żadnych opłat, z RRSO równym 0%.

Jak uzyskać pożyczkę w firmie Szybka Gotówka?
To bardzo proste, można mieć dostęp do dodatkowej gotówki bez wychodzenia z domu czy z pracy, wystarczy parę chwil poświęcić na wypełnienie formularza. Warunek? Trzeba mieć skończone 18 lat i podać niżej wymienione dane.

Pożyczka online Szybka Gotówka - krok po kroku:

Zaznaczamy na głównej stronie potrzebną kwotę i termin spłaty. Od razu widzimy jakie są koszty pożyczki. Teraz trzeba kliknąć w baner „weź pożyczkę”.

Wypełniamy formularz aplikacyjny online. Trzeba w nim podać imię, nazwisko, adres, numer Pesel, adres mailowy, numer telefonu oraz rachunek bankowy.
Po wypełnieniu formularza system podaje konto, na które trzeba wykonać przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę zwykłym przelewem lub przez bramkę Bluemedia. Jest on potrzebny do sprawdzenia autentyczności danych wnioskodawcy, konieczne jest więc, aby dane w przelewie były identyczne z tymi podanymi w formularzu. Nie można takiego przelewu wykonać z czyjegoś lub wspólnego konta. Firma nie akceptuje też przelewów ze SKOK-ów.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych i akceptacji wniosku o pożyczkę trzeba poczekać około 15 minut na przelew. Procedura sprawdzania i rozpatrywania wniosku trwa 30 minut. Ta prędkość obsługi dotyczy oczywiście dni roboczych. Składając wniosek np. w niedzielę, trzeba poczekać na rozpatrzenie do dnia następnego.

Więcej informacji na stronie “Jak wziąć pożyczkę krok po kroku”.

Przygotowania do świąt nie muszą być stresujące. Dzięki możliwościom jakie dają nam pożyczki online można szybko i bez problemu zrealizować swój świąteczny plan, przygotować rodzinną kolację, udekorować dom, a najbliższych obsypać prezentami. To jedyna taka magiczna okazja w roku.