Iwona Pavlović: w „Tańcu z gwiazdami” Popek chce pokazać swoją drugą, białą stronę

2018-03-15 12:51:20 (ost. akt: 2018-03-15 12:53:47)

Autor zdjęcia: lifestyle.newseria.pl

Podziel się:

Kontrowersyjny raper jest dla jurorki największym zaskoczeniem tegorocznej edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Uważa, że Popek dobrze radzi sobie na parkiecie i chce się uczyć. Zdaniem jurorki raper jest nie tylko twardym zawodnikiem MMA, lecz także wrażliwym mężczyzną i tę stronę osobowości chce pokazać w tanecznym show.

Iwona Pavlović pełni funkcję jurorki w „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” od pierwszej edycji programu wyemitowanej wiosną 2005 roku przez stację TVN. Zapewnia jednak, że w tej pracy nie ma miejsca na nudę, każda kolejna edycja tanecznego show różni się bowiem od poprzedniej. Obecna, ósma już edycja, jest dla jurorki interesująca ze względu na dobór gwiazd, wśród których znalazł się lekarz medycyny estetycznej, kontrowersyjny raper, blogerka urodowa i modowa czy dziennikarka telewizyjna.

– Każdy jest z innego środowiska. Jest bardzo ciekawie i nawet my, jurorzy, siedzimy odświeżeni, nową energię mamy w sobie, bo zbiór tych ludzi mógłby się wydawać dziwny, a tworzy całkiem przyzwoitą całość i ciekawie się te osoby ogląda – mówi Iwona Pavlović agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jurorka twierdzi, że największym zaskoczeniem obecnej edycji „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” jest dla niej Popek. Nie ukrywa, że wszyscy członkowie jury byli ciekawi jak w tego rodzaju programie zaprezentuje się w raper i zawodnik MMA o kontrowersyjnym wizerunku. Popek już w pierwszym odcinku pozytywnie zaskoczył poprawnym wykonaniem walca. Tydzień później zaprezentował trudną choreografię w stylu cha-cha nagrodzoną przez jurorów 22 punktami.

– Myślę, że tańce standardowe być może będą mu leżały bardziej, łacina wymaga większej elastyczności ciała i może dlatego jest mu trudniej, ale nie psychicznie, tylko dlatego, że on jest taki cały, zwarty, on nie jest elastyczny, on jest mocny, silny, ale ma ciało zwarte – mówi Iwona Pavlović.

Jurorka podkreśla, że w tańcu niezbędna jest elastyczność i gibkość ciała, której brakuje Popkowi. Jest jednak przekonana, że raper będzie nad tym intensywnie pracował, w dwóch pierwszych odcinkach pokazał bowiem dużą determinację do nauki.

– Myślę, że chce pokazać też, że jest druga, biała strona Popka i chwała mu za to, bo powiem może trochę psychologicznie, ale myślę, że pod tymi wszystkimi dziarami kryje się wrażliwy facet, niech w końcu pokaże, że tak jest i niech nim będzie – mówi Iwona Pavlović.

Po dwóch odcinkach obecnej edycji tanecznego show telewizji Polsat powoli zaczynają wyłaniać się faworyci. Należą do nich Beata Tadla oraz Renata Kaczoruk. Zdaniem Iwony Pavlović to naturalne, że kobiety lepiej radzą sobie w tańcu, dlatego tym większe uznanie należy się mężczyznom biorącym udział w programie. Podkreśla, że mimo niskich not, jakie często im przyznaje, bardzo ceni ich starania na parkiecie. Docenia też odwagę, by pokazać się w takiej sytuacji ponadtrzymilionowej publiczności.

– To jest duża odwaga i proszę mi wierzyć, że niewielu artystów zgadza się na to. Uważam, że większość się nie zgadza ze wstydu i dlatego nie są w tym programie, więc wielka chwała im, że mają trudniej, tym bardziej trzymajmy za nich kciuki i panie głosujmy na mężczyzn – mówi Iwona Pavlović.


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Coraz mniej podobna do siebie #2470447 | 78.88.*.* 25 mar 2018 16:50

  biedna kobieta

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. jedrula #2466799 | 188.146.*.* 20 mar 2018 14:02

  Mundek jest typem, który ma pojęcie o wszystkim . Dla niego najważniejsze jest, żeby dokopać. Mundek ma " harakter ". A może Munduś charakter. Tak to jest , jeśli się używa słów, co do pisowni których, nie ma się pojęcia.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Mundek #2465164 | 94.254.*.* 18 mar 2018 08:05

   Tak to jest jak sie babsko wypowiada na tematy o ktorych nie ma pojecia popek czarny harakter on by zapewne chcial by tak go postrzegano po to facjate pochlastal i sie obdziargal niestety a moze stety tylko dla takich glupich bab i dzieci on jest czarnym harakterem bo dla kazdego normalnego faceta jest on zwyklym pozerem i takim samym marnym fajterem co dostaje po ryju od zwyklego aktorzyny z lapanki pozal sie boze oswiecimskiego

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ojciec #2464791 | 83.9.*.* 17 mar 2018 12:47

   "Popek jest mocny, silny... ma ciało zwarte..." A co z głową?

   ! - + odpowiedz na ten komentarz