Czy warto kupić narożnik na wysokich nóżkach?

2021-11-29 17:52:24 (ost. akt: 2021-12-15 08:10:52) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Producenci nowoczesnych wypoczynków zwracają uwagę nie tylko na to, żeby meble dobrze się prezentowały, ale też były praktyczne. Jednym z zabiegów mającym na celu poprawę funkcjonalności jest zastosowanie wysokich nóżek w narożnikach. To rozwiązanie rozsądne nie tylko ze względów estetycznych (choć niewątpliwie pozytywnie wpływa na ogólny wygląd mebla). Ważne jest też to, że dzięki posadowieniu skrzyni mebla kilkanaście centymetrów nad ziemią łatwiej sprząta się posadzkę. Poznaj wszystkie argumenty przemawiające za wyborem narożnika na wysokich nóżkach.

Narożnik na wysokich nóżkach – nowoczesny i efektowny
Solidnie wykonane meble wcale nie muszą sprawiać wrażenia ciężkich i przysadzistych. Dowodem na to są narożniki na wysokich nóżkach, które podbijają serca Polaków. Zachwyt nad nimi wynika z dwóch rzeczy:
● są niezwykle eleganckie,
● są bardzo praktyczne.

Uwagę użytkowników skupia zwłaszcza podstawa, wykonana z solidnych, ale smukłych detali. Te zazwyczaj są drewniane, jednak nie brakuje propozycji bardziej w stylu glamour (złotych) czy nowoczesnych, industrialnych (srebrne chromowane lub metalowe czarne). Nóżki mają szansę stać się znaczącym elementem dekoracyjnym, bo ożywiają cały produkt i nadają mu wyrazistego charakteru. Sprawiają, że narożnik dopasowuje się do konkretnej koncepcji aranżacyjnej, nie jako jej tło czy wypełnienie, lecz ważny, często centralny punkt.

https://m.wm.pl/2021/12/orig/welurowy-naroznik-1-800459.jpg

Do narożnika na wysokich nóżkach warto dobrać podobny fotel lub małą sofę. Wspólnie stworzą przytulną strefę wypoczynkową. Nie musisz się obawiać, że duża liczba mebli przytłoczy wnętrze. Niebywałą zaletą takich konstrukcji jest ich świeży, dynamiczny wygląd. Prześwit tworzący się między posadzką a podstawą narożnika czy kanapy sprawi, że kącik rekreacyjny w salonie stanie się jaśniejszy i bardziej przytulny.

Wysoki narożnik – łatwy w utrzymaniu czystości
Czy wybór narożnika może wpłynąć na tempo i dokładność sprzątania? Oczywiście! Dzisiaj coraz więcej ludzi wspiera się w codziennych porządkach sprzętami elektronicznymi, takimi jak odkurzacz samojezdny. Roboty sprzątające są najbardziej wydajne wtedy, gdy mogą swobodnie poruszać się po całej posadzce, nie napotykając po drodze większych przeszkód. Możliwość płynnego przejeżdżania pod narożnikiem pozwoli im dokładnie uprzątnąć przestrzeń z okruszków, sierści, kurzu. W dodatku skróci czas trwania porządków i umożliwi dłuższą pracę odkurzacza po naładowaniu (maksymalne skrócenie tras przejazdów). Jak widzisz, salon z narożnikiem na wysokich nóżkach jest bardzo wygodny w utrzymaniu porządku.

Za co jeszcze pokochasz swój nowy mebel? Jest on po prostu komfortowy, dlatego Twój wypoczynek zyska zupełnie nowy wymiar. Siedzenie czy leżenie na podwyższonym siedzisku będzie dla Ciebie źródłem prawdziwego relaksu.
Nadal zastanawiasz się nad zakupem narożnika na wysokich nóżkach? Polecamy go ze względu na:
● nowoczesny wygląd i różnorodność stylistyczną – mebel pasuje do wnętrz skandynawskich, nowoczesnych, glamour,
● solidną konstrukcję i eleganckie wykończenie,
● wysoki komfort wypoczynku,
● wolną przestrzeń pod meblem, co buduje dynamiczne wrażenie i daje większe pole manewru do pracy robota sprzątającego.

https://m.wm.pl/2021/12/orig/welurowy-naroznik-2-800460.jpg

Znajdź idealny mebel wypoczynkowy do salonu. Jeżeli zdecydujesz, że najlepszym wyborem będzie narożnik na wysokich nóżkach, to będziesz miał do wyboru wiele ciekawych modeli w atrakcyjnych cenach.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marika #3083782 | 31.132.*.* 8 gru 2021 00:26

    Pewnie, że tak! Ja mam taki i przynajmniej nie muszę go przestawiać aby pod nim posprzątać, tylko roomba pod niego wjeżdża i ogarnia to za mnie. To duża wygoda

    ! - + odpowiedz na ten komentarz