WM.pl
11 maja 2025, Niedziela
imieniny: Igi, Mamerta, Miry
  • 13°C
    Olsztyn

  • Cywilizacja
  • Rodzina
  • Biznes i ekonomia
  • Moto
  • Redakcja poleca
  • Rolnicze abc
  • Moje Mazury
  • Poczta
  • Ogłoszenia
  • Anty-defamation
  • Kongres Przyszłości
  • Europe Direct
  • Plebiscyt Sportowy
  • Krasnal.info
PODZIEL SIĘ

Problemy ze wzrokiem poważnie wpływają na karierę Eltona Johna

2024-11-25 22:02:02(ost. akt: 2024-11-25 22:17:41)

Autor zdjęcia: CNN Newsource/x-news

Elton John zdradził w wywiadzie dla programu Good Morning America, że prace nad jego nowym albumem zostały wstrzymane z powodu problemów ze wzrokiem. Artysta zmaga się z następstwami infekcji, która pogorszyła jego widzenie w lipcu tego roku.

Warto przeczytać

  • Narciarze wracają na Drwęckie
  • Zanim go znaleźli całe wieki leżał w ziemi
  • Ile statków przepłynęło przez ten kanał?
Od czterech miesięcy Elton John zmaga się z poważnymi problemami ze wzrokiem – nie widzi na prawe oko, a widzenie w lewym również jest poważnie ograniczone. Zapytany o postępy nad nowym albumem, artysta przyznał, że nie jest w stanie określić, kiedy wróci do nagrywania.

Ostatni album Eltona Johna z nowym materiałem ukazał się w 2016 roku. Chociaż w listopadzie 2023 roku podczas ceremonii Rock 'n' Roll Hall of Fame piosenkarz wspominał o ukończeniu wspólnego projektu z Berniem Taupinem, autorem tekstów, w niedawnym wywiadzie dla Good Morning America, zasugerował, że premiera nowego albumu może znacznie się opóźnić.

Mimo przeciwności losu Sir Elton wciąż pozostaje aktywny zawodowo i społecznie. Ostatnio brał udział w premierach różnych filmów, a dwa miesiące temu wystąpił z Dua Lipą na scenie Royal Albert Hall, wykonując ich wspólny hit Cold Heart. Artysta podkreśla, że skupia się na procesie leczenia i z nadzieją patrzy w przyszłość: „Naprawdę koncentruję się na powrocie do zdrowia”.


Źródło: BBC

Subskrybuj "Gazetę Olsztyńską" na Google News
Tagi:
Elton John nowy album problemy ze wzrokiem Dua Lipa Cold Heart
red.
więcej od tego autora

PODZIEL SIĘ

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zaloguj się lub wejdź przez FB

GazetaOlsztyńska.pl
  • Koronawirus
  • Wiadomości
  • Sport
  • Olsztyn
  • Plebiscyty
  • Ogłoszenia
  • Nieruchomości
  • Motoryzacja
  • Drobne
  • Praca
  • Patronaty
  • Reklama
  • Pracuj u nas
  • Kontakt
ul. Tracka 5
10-364 Olsztyn
tel: 89 539-75-20
internet@gazetaolsztynska.pl
Biuro reklamy internetowej
tel: 89 539-76-29,
tel: 89 539-76-59
reklama@wm.pl

Bądź na bieżąco!

Najświeższe informacje przygotowane przez Redakcję zawsze na Twojej skrzynce e-mail. Zapisz się dzisiaj.

  • Polityka Prywatności
  • Regulaminy
  • Kontakt
2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B