Ciężko poparzony mężczyzna trafił do szpitala. Niewykluczone, że doszło do samopodpalenia

2017-11-07 13:42:53 (ost. akt: 2017-11-07 14:10:53)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Podziel się:

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, do którego doszło we wtorek południe w okolicach ul. Kustronia w Rzeszowie. Ciężko poparzony mężczyzna trafił do szpitala. Niewykluczone, że doszło do samopodpalenia.

O godz. 12.15 służby ratownicze zostały powiadomione o płonącej osobie w okolicach ul. Kustronia w Rzeszowie. Jako pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy pełnili służbę w pobliskim sądzie. Ratowali człowieka, na którym płonęło ubranie. Na miejscu pojawili się strażacy, karetka pogotowia. Ciężko poparzony mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, o zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny i okoliczności tego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.

KPP w Rzeszowie

Przypomnijmy, 19 października przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie podpalił się 54-letni Piotr S. Zanim zdecydował się na ten krok, rozrzucił ulotki, w których m.in. wzywał "Polki i Polaków, aby przeciwstawili się temu, co robi obecna władza". W stanie krytycznym przewieziony został do szpitala, gdzie zmarł.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ANKA #2369073 | 46.171.*.* 7 lis 2017 14:29

    znowu winny pis, przez ten pis to mam dziurę w dachu i leje mi się woda

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz