Uczniowie przeglądali komputer nauczyciela. Znaleźli nagie zdjęcia koleżanki

2017-04-21 19:54:11 (ost. akt: 2017-04-21 19:55:26)

Podziel się:

Białogard (woj. zachodniopomorskie). Dwanaście lat więzienia grozi 58-letniemu nauczycielowi z gimnazjum w Białogardzie. Według prokuratury miał on utrzymywać relacje seksualne przynajmniej z dwoma uczennicami. Sprawa wyszła na jaw kilka tygodni temu.

Wtedy do niezamkniętej pracowni informatycznej w gimnazjum weszło kilku uczniów. Pod nieobecność nauczyciela przejrzeli jego konto na portalu społecznościowym. W wiadomościach znaleźli zdjęcia roznegliżowanych dziewczyn i powiadomili dyrekcję.

- Były to działania polegające na wykorzystaniu stosunku zależności. Na skłonieniu uczennic do obcowania płciowego lub innych czynności seksualnych – mówi Ryszard Gąsiorowski z prokuratury okręgowej w Koszalinie. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu nauczyciela.źródło: TVN24/ x-news

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. A czy ? #2228351 | 91.233.*.* 22 kwi 2017 17:24

    A czy przypadkiem zdolni uczniowie nie wkleili nuczycielowi do komputera kilku plików fotograficznych z naga kolezanka. teraz uczniowie potrafia wiele a nielubianego nauczyciela to sa gotowi nawet wsadzić do pierdla dobrze intrygując. Dlatego z potepieniem nauczyciela wstrzymajmy się do czasu zakończenia sledztwa bo ekspertyzy komputera moga byc jeszcze różne.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz