Minister Ziobro wzywa Tuska na przesłuchanie do prokuratury

2017-05-17 13:39:13 (ost. akt: 2017-05-17 13:40:00)

Autor zdjęcia: TVN24/ x-news

Podziel się:

Gdyby PiS naprawdę chciało doprowadzić do rozliczania polityków, uruchomiłoby Trybunał Stanu, który jest dziś martwy. To się w ogóle nie dzieje. Tymczasem to bratobójcza i fikcyjna wojenka w ramach POPiS-u. Próba podgryzania się nawzajem. Efekt będzie odwrotny do zamierzonego, bo zwiększa popularność Donalda Tuska - powiedział Jacek Wilk z Kukiz'15.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro po raz kolejny wzywa Donalda Tuska na przesłuchanie do prokuratury. Były premier ma złożyć zeznania w śledztwie dotyczącym m.in. nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. - Co by nie mówić o panu premierze Tusku, czy obecnie przewodniczącym Rady, to jest człowiek, który porusza kołami historii.

— Na jego stole negocjacyjnym leżą interesy paru milionów Polaków — mówił Jan Rulewski. Senator PO ocenił, że oczywiście takie postępowanie może się toczyć, ale nie ma potrzeby wzywania Tuska do polskiej prokuratury, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożył zeznania w ambasadzie w Brukseli.


Źródło: TVN24/ x-news

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mark #2247697 | 83.9.*.* 18 maj 2017 11:26

    Niemiecki szmatlawcu rudego zdrajce wzywa prokuratura a nie min Ziobro ... przestańcie kłamać ,No tak ale rozkazy z Berlina nadchodzą i każą szczuć na Polskę i rząd ..napiszcie o tym ze her Tusk chce karać Polskę za nieprzyjęcie islamskich imigrantów

    ! - + odpowiedz na ten komentarz