Skazany za "skok stulecia" wpadł w Łodzi

2018-03-06 20:37:14 (ost. akt: 2018-03-06 20:39:01)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Podziel się:

Łódzka policja zatrzymała Adama K., poszukiwanego listem gończym skazanego w głośnej sprawie kradzieży około 8 milionów złotych przewożonych z banku w Swarzędzu. Mężczyzna ukrywał się od lipca zeszłego roku, czyli od czasu ogłoszenia wyroku skazującego go na 6 lat i 2 miesiące więzienia.

Jak poinformowała rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka, Adam K. został zatrzymany w Łodzi na terenie dzielnicy Górna przez policjantów z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

- Został zatrzymany na ulicy, był bardzo zaskoczony. Nie zmienił wyglądu, można powiedzieć, że jego wizerunek jest bardzo zbliżony do tego, który był widoczny na zdjęciu publikowanym wraz z listem gończym – powiedziała Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Mężczyzna, który w procesie odpowiadał z wolnej stopy, w lipcu ubiegłego roku został skazany przez Sąd Okręgowy w Łodzi na 6 lat i 2 miesiące. Nie był na ogłoszeniu wyroku, potem się ukrywał. Był jednym z sześciu oskarżonych, których łódzki sąd skazał za udział w tym przestępstwie.


źródło: TVN24/ x-news


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB