Reklama

Dramat w Wielkopolsce. Awionetka uderzyła w dom. Są ofiary. ZOBACZ FILM!

25/08/2025 13:00

W Krzycku Wielkim (woj. wielkopolskie) awionetka typu Smart spadłą na prywatną posesję i stanęła w płomieniach. Strażacy wyciągnęli ze środka dwa zwęglone ciała. trwa dalsza akcja ratunkowa.

Zdarzenie miało miejsce około 11:00 w Krzycku Wielkim, w powiecie leszczyńskim.


- Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że awionetka spadła na ogródek na prywatnej posesji przy ulicy Spokojnej, po czym stanęła w płomieniach - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską podkom. Monika Żymełka, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Wcześniej rzecznik prasowy komendy wojewódzkiej przekazał WP, że awionetka typu Smart zapaliła się po uderzeniu w budynek na posesji.

Na miejsce wypadku lotniczego niezwłocznie skierowane zostały wszystkie służby. Po ugaszeniu pożaru strażacy ewakuowali ze środka zwęglone zwłoki dwóch osób: pilota i pasażera.

[fbpost]https://www.facebook.com/share/r/1CTrdpctDk/[/fbpost]

dkl/WP.pl/leszno24.pl
Reklama

Reklama

Wideo wm.pl




Reklama