Jakie funkcje oferuje monitoring GPS dla floty pojazdów?

2022-08-16 20:42:41 (ost. akt: 2022-08-16 20:43:42) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Nowoczesny monitoring GPS to narzędzie, dzięki któremu możesz mieć stałą kontrolę nad flotą pojazdów i nad jej wykorzystaniem. Twoje centrum dowodzenia będzie się mieścić na ekranie komputera, tabletu albo smartfona. Stały dostęp do potrzebnych informacji będzie mieć wpływ na oszczędności paliwa, oszczędności sprzętu, sprawne wykorzystanie wszystkich pojazdów, możliwość przewidywania awarii i szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sercem systemu monitoringu GPS jest niewielki lokalizator GPS. Przekazuje on dane o położeniu auta, przejechanych trasach i prędkości samochodu. Dzięki niemu doskonale wiesz, gdzie jest Twój pojazd, jaką trasą jedzie Twój kierowca i kiedy trafi do klienta. Dzięki dostępowi do cyfrowych map, możesz wybierać najlepsze trasy i omijać korki. Ale to dopiero początek…
Monitoring GPS – kolejne funkcje, które pozwolą Ci lepiej zarządzać flotą
Lokalizator GPS może być połączony z systemem diagnostyki samochodowej OBD2. To już zdecydowanie zwiększa możliwości. Poza standardowymi danymi, masz do dyspozycji dane o spalaniu, możliwych awariach zarejestrowanych przez system diagnostyki samochodowej, zużyciu paliwa a nawet o zbyt niskim ciśnieniu w kołach. Wszystkie dane przesyłane są w pakietach, za pomocą Internetu mobilnego.
A Ty masz dostęp do specjalnej aplikacji, na której możesz obserwować pracę całej Twojej floty. Małej, dużej lub bardzo dużej. Takiej, która składa się tylko z aut dostawczych, albo takiej, w skład której wchodzą też auta osobowe np. handlowców.
Monitoring GPS pozwala Ci sprawnie zarządzać pojazdami i reagować na różne sytuacje
Pojawiło się nowe zlecenie? Dzięki monitoringowi GPS sprawdzisz, które auto jest najbliżej i które możesz skierować do realizacji zlecenia. Dzięki monitoringowi GPS możesz przewidzieć, że jeden z pojazdów będzie wymagał naprawy. Możesz sprawnie kontrolować koszty serwisowania i wydatków na paliwo.
Słowo klucz numer jeden– optymalizacja. Mniej paliwa, więcej wykonanych zleceń. A do tego – skuteczne zabezpieczenie aut przed kradzieżą. I wsparcie dla kierowców. Najlepsi dostawcy usług monitoringu GPS zapewniają także specjalne aplikacje dla kierowców. Dzięki nim możesz na bieżąco wspierać ich, modyfikując trasy. Nikt nie chce stać w korku.
Słowo klucz numer dwa - świadomość sytuacyjna. Zawsze wiesz, co dzieje się z Twoimi pracownikami, na polu walki o klienta. Możesz reagować szybko, aby ulepszyć obsługę klienta. Możesz zrobić więcej, bez konieczności używana większej ilości zasobów.
Nowoczesny monitoring GPS od Verizon Connect – rozwiązania dla każdej floty
Firma Verizon Connect to jeden z liderów rynku dostawców usług monitoringu GPS. W ofercie firmy znajdują się zarówno rozwiązania ogólne, jak i specjalistyczne, np. dla firm branży budowlanej.
Najprostszy sposób na pozwanie działania monitoringu GPS i jego funkcjonalności w praktyce, to umówienie się na prezentację online. Pracownicy Verizon Connect przedstawią Ci praktyczne działanie poszczególnych funkcji oferowanego przez nich monitoringu, jak również powiedzą, jak możesz to wykorzystać w swojej firmie.
Verizon Connect to szereg funkcjonalności, których nie sposób opisać w krótkim artykule.

[*]Możesz łatwo ograniczyć niepotrzebne zużycie paliwa i zwiększyć bezpieczeństwo kierowców;
[*]Możesz analizować dane dzienne, albo z wybranych okresów czasu;
[*]Możesz przewidywać, kiedy poszczególne auto dotrze co celu, aby móc zaplanować dalszą pracę, albo odpowiedzieć na pytanie klienta;
[*]Możesz skutecznie zabezpieczyć pojazdy przed kradzieżą i nieautoryzowanym użyciem, wykorzystując zdalną blokadę rozrusznika.

Możesz! Możliwości jest mnóstwo. Dlatego jeszcze dziś zrób pierwszy krok i umów się na prezentacje działania monitoringu floty od Verizon Connect!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB