TOP 5 przereklamowanych skórek w CS 2

2024-01-25 13:26:54 (ost. akt: 2024-01-26 17:19:18) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

W przypadku broni CS 2 spełnia kilka funkcji jednocześnie. Po pierwsze, pozwalają na to najlepsi gracze cs2 aby jakościowo wyróżniać się z tłumu podczas gry online. Jednak nie wszyscy gracze przywiązują tak dużą wagę do tych szczegółów. Oczywiste jest, że być może dla początkującego wjeleńlub gdzie indziej cenne i drogie skóry są niepotrzebnym odpadem. A co jeśli spędzisz jedną trzecią swojego życia grając w CS 2? Wtedy możliwość wyrażania siebie staje się praktycznie kluczowa, szczególnie jeśli chcesz być wśród profesjonalistów CS 2. W tej sytuacji ludzie chcąc nie chcąc zaczynają szukać możliwości wyróżnienia się na tle setek innych graczy.

Po drugie, naprawdę fajne skórki podkreślą Twój wysoki status w grze. Na przykład, jeśli masz co najmniej jeden nóż CS 2 wart ponad 100 dolarów, upewnij się, że każdy, kto go zobaczy, będzie zazdrosny i bądź pewny, że sprawdzi Twój ekwipunek na Profilerr. Taki przedmiot może nawet podnieść Twój wizerunek w oczach członków drużyny i nie tylko. Po trzecie, kolorowanki CS 2 potrafią cieszyć oko. Innymi słowy, pełnią funkcję estetyczną i gwarantują urozmaicenie codziennej rozgrywki.


Z drugiej strony na rynku społeczności Steam jest wystarczająco dużo kolorowanek CS 2, które w ogóle nie uzasadniają ich wygórowanych kosztów. Patrząc na nie, można zrozumieć, że projektant nie przemęczył się szczególnie z rysunkiem detali i doborem kolorów. Wygląda jak „surowe” skórki. Właściwie takie skórki CS 2 zostaną omówione w dzisiejszej recenzji z naszym ekspertem,Wołodymyr Huda. Dowiesz się, który parametr wpływa na cenę przedmiotu w grze Counter-Strike bardziej niż inne. Co zrobić, jeśli nagle w ekwipunku Steam pojawi się niepozorna, ale droga skórka CS 2. Przed nami wiele ciekawych rzeczy. Więc chodźmy!

#1 Płomień Pustynnego Orła


Nasz wybór padł na „Flame”, bo szczerze mówiąc jest to dość nudna skórka, która nie wywołuje żadnych specjalnych emocji, może poza miłością do Load i ReLoad Metalliki. Nastrój motocyklisty nie jest powodem do płacenia za skórkę aż 350 dolarów, nawet jeśli uważamy jej zakup za solidną inwestycję.

M4A4 Oddany Paladyn

Złoto jest fajne, ale czy 130 dolarów jest naprawdę warte ceny za wersję Factory New? Chociaż trudno jest znaleźć coś złego w designie tej skórki - jest przepiękna! Prawie 500 dolarów za wersję StatTrak to zdecydowanie za dużo. Za takie pieniądze bez większego zamieszania można kupić legendarnego Asiimova czy Emperora.

M4A1-S Chantico Ogień

Trudno powiedzieć, jakie przesłanie chciał nam przekazać autor tej skórki. Nie jest do końca jasne, czy jest to kolorystyka dla rusznikarzy, skórka klanowa, czy skórka w stylu komiksu. Biorąc pod uwagę koszt Chantico's Fire Factory New, cena wynosi 88 dolarów, za te pieniądze można kupić bardziej reprezentatywne skórki Golden Spiral lub Speed ​​​​Beast.

AK-47 Ognisty Wąż

Na pierwszy rzut oka Ognisty Wąż wygląda jak zwykły AK-47. Następnie widać wzór, który bardziej przypomina źle naklejoną naklejkę. Sam pomysł ciekawy, ale oto wykonanie. Jakby to powiedzieć delikatniej, jest wyjątkowo nieudane. Ta broń jest jedną z najbardziej poszukiwanych broni w CS, dlatego wynaleziono dla niej niezliczoną ilość skórek. A kosztują kilka razy mniej niż ta niedokończona skórka (dosłownie i w przenośni!). Jeśli jednak nadal chcesz go kupić na rynku, przygotuj się na zapłacenie 850 dolarów za minimalnie „zużytą” wersję.

AK-47 Jaguara

To kolejna skórka z historią, ale w rzeczywistości wygląda gorzej niż standardowy AK-47. To odpowiednik Safari Mesh za 80 dolarów ze słabo narysowanym dzikim kotem na ciele. Zaoszczędź pieniądze i zamiast Jaguara kup sobie Aquamarine, Neon Racer lub Neon Revolution.

Który parametr wpływa na koszt skórek CS 2 bardziej niż inne?
Prawda jest taka, że ​​absolutnie każda skórka w CS 2 ma dość dużą listę parametrów, a ponadtoWartość rynku skórek CS 2 wynosi 400 000 dolarów amerykańskich. To właśnie one stanowią o jego cechach, które tak naprawdę decydują o wyjątkowości i wartości rynkowej. Niestety, jest mało prawdopodobne, aby od początku zrozumieć wszystkie zawiłości. Jest jednak dobra wiadomość! Wystarczy pamiętać, że głównym parametrem cenowym przedmiotu CS 2 jest stopień zużycia, czyli „wartość zmiennoprzecinkowa”. Ta wartość określa, jak będzie wyglądać Twoja skóra. Jeśli posiadasz fabrycznie nową skórkę, gwarantujemy, że jej wygląd będzie najwyższej jakości. Jednakże w przypadku zaawansowanego zużycia farba na niektórych częściach karabinu może być całkowicie nieobecna, a wzór może być trudny do zauważenia. Zadrapania, zadrapania i korozja towarzyszą większości skórek CS 2 o wartości pływaka od 0,15 do 1. Jeśli chcesz wiedzieć, jak szybko zużywa się jakakolwiek skórka, zalecamy poświęcenie pięciu minut na przeczytanie przydatnego przewodnika na ten temat.

Oprócz stopnia zużycia na koszt skórek CS 2 wpływają takie parametry, jak poziom rzadkości, obecność lub brak funkcji „StatTrack”, naklejek oraz to, czy projekt ma charakter pamiątkowy. Jeśli jednak masz do czynienia z nożami CS 2, sytuacja wygląda znacznie gorzej. Co więcej, mówimy tutaj o złożonej liście parametrów, takich jak utwardzanie, gradient, sieć i wzór, są one dodawane.

Handel jest dziś zdecydowanie najbardziej dochodową i jednocześnie najtrudniejszą częścią handlu. Metoda ta zazwyczaj polega na aktywnym wyszukiwaniu drogich skórek i przedmiotów wystawionych po cenie niższej od ceny rynkowej lub w momencie „opadu wartości”. Metoda ta pozwala na zarobienie bardzo dużych sum, aż do 200 dolarów na jednej transakcji, podczas gdy gra w CS 2 nie jest wymagana. Tutaj najważniejsze jest, aby kupić produkt na czas, a następnie sprzedać skórę po cenie wyższej niż w momencie zakupu. Oznacza to, że możesz nieźle zarobić na swojej znajomości skórek CS 2!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB