Bez względu na to, jak bardzo nie zgadzam się z polityką Ukrainy, Starlink nigdy nie wyłączy swoich terminali - zapowiedział na platformie X jej właściciel Elon Musk. Twierdzi, że wcale nie groził odcięciem Kijowa od sieci satelitarnej.
Musk wyjaśnił w ten sposób swój wcześniejszy wpis, w którym oznajmił, że ukraiński front by się "rozpadł", gdyby wyłączył sieć Starlink.