Najpierw postrzelili kobietę z wiatrówki, później napadli na supermarket. Krakowska policja aresztowała trzech pijanych nastolatków

2018-02-05 15:31:05 (ost. akt: 2018-02-05 15:45:23)

Autor zdjęcia: TVN24

Podziel się:

Kraków. Pięciu nastolatków dokonało rozboju w jednym z dyskontów w Krakowie. Trzej chłopcy - 19-latek i dwaj 17-latkowie, byli nietrzeźwi i trafili do policyjnego aresztu. Towarzyszące im dwie 14-latki policjanci zawieźli do Izby Dziecka.

Przed napadem ktoś z grupy miał postrzelić z wiatrówki idącą chodnikiem kobietę.
– Kobiety szły ulicą, gdy minęła je grupa nastolatków, jedna z kobiet poczuła ból w nodze. Prawdopodobnie ktoś ją postrzelił – poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji, Sebastian Gleń.

Nastolatkowie po tym, jak postrzelili kobietę, napadli na jeden z krakowskich supermarketów. Próbowali wynieść ze sklepu alkohol, ale jedna z butelek wypadła im i się rozbiła. Pracownicy chcieli zatrzymać złodziei. W trakcie szamotaniny jeden z nastolatków wyciągnął broń. Jak się później okazało, była to wiatrówka przypominająca pistolet. Napastnik groził nim obsłudze i cała grupa uciekła.

Kilka minut później sprawców napadu zatrzymała policja.

Źródło: TVN24/ x-news


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. obywatel #2435736 | 82.139.*.* 7 lut 2018 17:23

    społeczne śmiecie do utylizacji się tylko nadają a nie do życia w społeczeństwie. Niestety nie ma u nas kary śmierci wobec tego dożywocie to dla nich odpowiednia kara, bez możliwości wcześniejszego wyjścia

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz